Uvádíme nový FotoAparát.cz

  • Pavel_P
    Pavel_P
    29.10.2015 17:57
    Reaguje na Dana Kovaľová 29.10.2015 16:51:

    "Prosím administraci, zda by nemohla přitlumit vstupy Pavla P., kterými..." - zobrazit celý komentář

    Prosim pani Kovalovou, aby se nevmesovala do diskuze (kontraproduktivne).

    Kdyz uzivatel A diskutuje s uzivatelem B (ja) o tematu vkladani serii fotek, prijde uzivat C s postojem vuci napadu/navrhu uzivatele B (me). Na to B reaguje. Pak se vmisi uzivatel D (pani Kovalova), aby proti uzivateli B (ja) byly podniknuty kroky administraci.

    Pripomenu, ze jsem s panem Taky probiral moznosti vkladani serii fotek (nebolili ucelenych fotografickych cyklu). Navrhnul jsem panu Taky, aby se vkladal serie fotek napriklad na osobni webove stranky.

    Pani Kovalova, vyjadrete se k tematu, mate-li neco krome reakce na moje reakce.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    29.10.2015 18:00

    Abychom spravne pochopili a dokazali vyresit vase napady na vylepseni, bude dobre, když se presuneme na Forum a pro jednotlive napady vytvoříme samostatna vlakna...uz na NOVEM foru pracujeme...(stacilo nebyt 2tydny na internetu a je toho pozehnane...)

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    29.10.2015 18:25
    Reaguje na Pavel_P 29.10.2015 17:57:

    "Prosim pani Kovalovou, aby se nevmesovala do diskuze (kontraproduktivne). ..." - zobrazit celý komentář

    Píše člověk, který se od počátku vměšuje kontraproduktivně do každé diskuse. Aneb až po tobě, Pavle.

    prosba na administraci trvá.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    29.10.2015 19:05
    Reaguje na Dana Kovaľová 29.10.2015 18:25:

    "Píše člověk, který se od počátku vměšuje kontraproduktivně do každé diskuse..." - zobrazit celý komentář

    Prosím k tématu "vkládání sérií fototografií"....

  • Pavel_P
    Pavel_P
    29.10.2015 19:07
    Reaguje na Helena Macenauerová 29.10.2015 18:00:

    "Abychom spravne pochopili a dokazali vyresit vase napady na vylepseni, bude..." - zobrazit celý komentář

    Souhlasím

  • Radik
    Radik
    29.10.2015 19:09

    Pavel je uz urcite velkej kluk, Dana je urcite velka holka, tak se to predpokladam obejde bez podobne sceny, ktera vznikne, kdyz od sebe trham dve pubertalni deti....

  • Radik
    Radik
    29.10.2015 19:21
    Reaguje na Taky.. 29.10.2015 10:48:

    "Rozumím. Max. 5 fotek v sérii je skutečně málo. V tom případě navrhuji..." - zobrazit celý komentář

    Tohle je sice dobrej napad, ale nevidim moc moznosti, jak to realizovat a nenapada me zadny rozumny priklad jinde... Nacpat to do jedne fotky, jak chapu ty male serie ja je nesmysl, nikdy to nikdo neuvidi rozumne vedle sebe. Pokud to pujde do nejake specialni seriove galerie, porad to znamena, ze tam musim mit po celou dobu vkladani vylucny pristup a navic stejne neohranicim jednu serii od druhe. Delat samostatnou galerii pro takovou serii - to zase uplne nesedi na ucel galerie.

    Na takhle rozsahlou serii je podle me rozumny format clanek, kam se fotky vlozi a dopni treba i nejakym pruvodni textem. Pripadne udelat nejaky specialni typ galerii typu "vystava", ktera by byla pro jednoho konkretniho autora a konkretni serii fotek. Ovsem zobrazovala by se v nejake oddelene casti "vystavy", jako ted souteze....

    A rozhodne si myslim, ze takove serie by vyzadovaly nekoho jako kuratora, protoze to nemuze byt totalni cochcarna.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    29.10.2015 19:43
    Reaguje na Radik 29.10.2015 19:21:

    "Tohle je sice dobrej napad, ale nevidim moc moznosti, jak to realizovat a..." - zobrazit celý komentář

    Navrh moznosti vkadani serii: Predpoklad je ze umoznite vkladani fotek do komentaru pod fotkama (muzu Vam poslat odkazy na servery kde to jde). Tzn. vlzim do galerie jednu fotku (prvni fotku serie) a pak vlozim dalsi fotky do komentaru. Co komentar to fotka. Bylo by ale vhodne aby se fotka v kometári zobrazovalo přímo jako fotka a ne jako odkaz. (tak jak to je ted). Berte to jako navrh do diskuze. Tema me zajima a proto mi doufam dovolite prispet nazorem?

  • Pavel_P
    Pavel_P
    29.10.2015 19:45
    Reaguje na Radik 29.10.2015 19:21:

    "Tohle je sice dobrej napad, ale nevidim moc moznosti, jak to realizovat a..." - zobrazit celý komentář

    Jeste prosim o vysvetleni Vyasi myslenky "A rozhodne si myslim, ze takove serie by vyzadovaly nekoho jako kuratora, protoze to nemuze byt totalni cochcarna."

    Proboha proč? Jak? Co by ten kurator kontroloval?

  • Radik
    Radik
    29.10.2015 22:16
    Reaguje na Pavel_P 29.10.2015 19:43:

    "Navrh moznosti vkadani serii: Predpoklad je ze umoznite vkladani fotek do..." - zobrazit celý komentář

    Jasne, ze je dobre prispet nazorem a ze jde vymyslet spoustu podobnych reseni... Ale pokud to ma mit nejakou uroven, pak by to melo byt udelano dobre. A pokud to ma prilakat ty dobre fotografy, jak psal Taky, tak to nemuze byt nerizena aktivita, protoze bychom tu z toho meli za chvili Rajce...

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse