Dvojvrchol v strede Vysoká, vzadu Kriváň, napravo od neho dvojvrchol Rysov...
Šumu trochu viac, lebo ISO 400 - na statív som lenivý :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hmm
6+
5/6
povedené
:o)
Skoda lenivosti, s tim stativem by to bylo suprovy:)
dobré
pěkná
No tak ta je štábní !! Nemohl bych dostat větší na mail ? vamresan@volny.cz. Díky. Mám k Lomničáku citový vztah
A nebuď línej... ;)))
pekne...
5 za lenost:) Jestliže je to šumivé už tady, co pak na 30*40?
bezva
Výborná fotografie bez výhrad
perfekt