Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
páči sa mi
celkem fajn .. kompozicne a svetelne vsak slabsi kousek .. 3+
Hezké místo. Asi bych to malinko posunul (napravo dole ubrat, nahoře nalevo přidat)
"Úzký" důl není správný název, že?
Nějak se nemůžu srovnat s tou rozdílnou světlostí (nebo spíš tmavostí) snímku. Kompozice se mi naopak líbí. Ono na tom místě vymyslet něco nového jde hodně těžko...:)
technicky by na tom slo jeste zapracovat.. mozna i svetlo mohlo byt nejaky lepsi..
foto pěkné,světlo už méně,nicméně pořád dobrá fotka
:o)