Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekné
dost sede
6-
Přehlídl jsem tě - vítej :)
líbí
sněhová pohádka, líbí...
něžné barvy
5+
trochu kontrastu pridať..možno trochu nižšie s foťákom, nech strom nesplýva stým stromoradím..ináč pekná vec..
... s tím kontrastem souhlasím, chtělo by to trochu živejší barvy, co zkusit do dvou vrstev v PS ? jina tak 5,5 :-))
Až na mraky (což se ovlivnit nedá) je to super...
ale jo...
5++