•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 652 fotografií Černobílé foto
    • 101 494 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Samota

1285(6.2) 48 hodin: 483 (6.2)
Jarda Marvin Bálek Jarda Marvin Bálek (28 209 bodů)
V galerii: Akt

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Mitcheek Michal Svítil
    Mitcheek Michal Svítil
    celkem 18 764 bodů
    |
    30.04.2006 18:44

    no kurnik...toe dobréééé
    +

  • Fyl
    Fyl
    celkem 17 343 bodů
    |
    30.04.2006 18:44

    :o)
    trochu tmavsi, ale ma to atmosku

  • Otakar 1
    Otakar 1
    celkem 49 760 bodů
    |
    30.04.2006 18:44
  • Peter Chrenka
    Peter Chrenka
    celkem 19 509 bodů
    |
    30.04.2006 18:44

    !

  • Martin Molnár Matthew
    Martin Molnár Matthew
    celkem 16 326 bodů
    |
    30.04.2006 18:44
  • Roman Mácha 1
    Roman Mácha 1
    celkem 65 057 bodů
    |
    30.04.2006 18:45

    velká paráda, fascinující prostředí

  • Mitcheek Michal Svítil
    Mitcheek Michal Svítil
    celkem 18 764 bodů
    |
    30.04.2006 18:45

    Fyl@: foť si v noci světlý fotky;)

  • Steve 59
    Steve 59
    celkem 29 825 bodů
    |
    30.04.2006 18:45

    super

  • zonoro
    zonoro
    celkem 7 182 bodů
    |
    30.04.2006 18:46

    *

  • MISCHA
    MISCHA
    celkem 10 102 bodů
    |
    30.04.2006 18:46
  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    30.04.2006 18:47

    ...Hmmmm - fajn hrad :)

  • Bruno Kocur č.p.1566
    Bruno Kocur č.p.1566
    celkem 27 897 bodů
    |
    30.04.2006 18:47
  • Petr SOJKA
    Petr SOJKA
    celkem 11 118 bodů
    |
    30.04.2006 18:48

    pěkné...líbí

  • Petr Sládek
    Petr Sládek
    celkem 60 779 bodů
    |
    30.04.2006 18:49
  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    30.04.2006 18:49

    Tak to se mi líbí :-)

  • Bohuslav Bambula
    Bohuslav Bambula
    celkem 16 678 bodů
    |
    30.04.2006 18:49

    parádní

  • Daniel Basjuk
    Daniel Basjuk
    celkem 51 393 bodů
    |
    30.04.2006 18:51

    práda,moc pěkné

  • Hans 1
    Hans 1
    celkem 8 501 bodů
    |
    30.04.2006 18:51
  • Roman Maliha
    Roman Maliha
    celkem 65 348 bodů
    |
    30.04.2006 18:52
  • khushru
    khushru
    celkem 6 463 bodů
    |
    30.04.2006 18:53
  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    30.04.2006 18:56
  • lpl
    lpl
    celkem 35 901 bodů
    |
    30.04.2006 18:58

    bez tej tety by sa mi to pacilo viac... :)

  • Fotograf 156
    Fotograf 156
    celkem 0 bodů
    |
    30.04.2006 18:58

    no nevim co dodat...super....

  • Pavel Petruška
    Pavel Petruška
    celkem 123 105 bodů
    |
    30.04.2006 18:59

    něco mi tam chybí... netopýr, krkavci... nebo tak něco...

    (nebo možná lepší světlo)

  • Martin Kubečka
    Martin Kubečka
    celkem 8 906 bodů
    |
    30.04.2006 19:00

    Tak to se mi líbí...

  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    30.04.2006 19:01

    urcite zaujmave a creativne riesene...

  • Jiří Mikulec Shadow
    Jiří Mikulec Shadow
    celkem 27 487 bodů
    |
    30.04.2006 19:02

    5+ Pěkné

  • Peter Hudec
    Peter Hudec
    celkem 1 579 bodů
    |
    30.04.2006 19:03
  • Miroslav Mlíka
    Miroslav Mlíka
    celkem 15 086 bodů
    |
    30.04.2006 19:04
  • František Richter 1
    František Richter 1
    celkem 77 891 bodů
    |
    30.04.2006 19:04

    Nedávno tu probíhala debata, na které se debatovalo, co je to kýč.
    Ano zde je. Alespoň tak jak to vidím já.

  • Pavel Toman
    Pavel Toman
    celkem 14 825 bodů
    |
    30.04.2006 19:10
  • LB.666
    LB.666
    celkem 18 990 bodů
    |
    30.04.2006 19:15

    5++

  • Zdeněk Š.
    Zdeněk Š.
    celkem 27 068 bodů
    |
    30.04.2006 19:17
  • eternity show must go on
    eternity show must go on
    celkem 6 bodů
    |
    30.04.2006 19:20
  • Jaroslav  Bzenecký
    Jaroslav Bzenecký
    celkem 42 850 bodů
    |
    30.04.2006 19:22
  • Milan Bortel Milhousek
    Milan Bortel Milhousek
    celkem 17 280 bodů
    |
    30.04.2006 19:26

    5+

  • Léňa K. Lenacek
    Léňa K. Lenacek
    celkem 14 857 bodů
    |
    30.04.2006 19:31
  • Terulinek
    Terulinek
    celkem 571 bodů
    |
    30.04.2006 19:31

    bezva!!

  • krleš
    krleš
    celkem 2 127 bodů
    |
    30.04.2006 19:31

    Moc pěkná atmosfera...

  • MS 1
    MS 1
    celkem 14 752 bodů
    |
    30.04.2006 19:37
  • Imhotep
    Imhotep
    celkem 4 568 bodů
    |
    30.04.2006 19:38
  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    30.04.2006 19:39

    babochlap

  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    30.04.2006 19:43
  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    30.04.2006 19:44
  • TomcoD
    TomcoD
    celkem 6 533 bodů
    |
    30.04.2006 19:48

    Super, hoci model posobi trochu strnulo a napato - ruka, prsty na nohe. Svetlo modeluje kulturisticku ruku. Inak cool. Opytam sa: kde to je?

  • M A TT Y
    M A TT Y
    celkem 2 623 bodů
    |
    30.04.2006 19:50
  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    30.04.2006 19:51
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    30.04.2006 19:52
  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    30.04.2006 19:55
  • Alice Petrů
    Alice Petrů
    celkem 25 497 bodů
    |
    30.04.2006 19:56
  • P V
    P V
    celkem 5 455 bodů
    |
    30.04.2006 20:05
  • i.i.kahim
    i.i.kahim
    celkem 0 bodů
    |
    30.04.2006 20:15

    :-)

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    celkem 180 929 bodů
    |
    30.04.2006 20:19

    na taketo nieco sa chystam

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    celkem 180 929 bodů
    |
    30.04.2006 20:19
  • Kristina Kix
    Kristina Kix
    celkem 6 825 bodů
    |
    30.04.2006 20:22
  • Kléma
    Kléma
    celkem 0 bodů
    |
    30.04.2006 20:33

    Ouch

  • Jiří Čižinský
    Jiří Čižinský
    celkem 1 487 bodů
    |
    30.04.2006 20:40
  • Zoltán Hodúr
    Zoltán Hodúr
    celkem 8 786 bodů
    |
    30.04.2006 20:50
  • Lucie Kovářová
    Lucie Kovářová
    celkem 2 267 bodů
    |
    30.04.2006 21:01
  • Fotograf 27
    Fotograf 27
    celkem 0 bodů
    |
    30.04.2006 21:03

    To je opravdu vyjádřená samota,není pochyb...krásné emotivní foto.

  • lusa
    lusa
    celkem 52 260 bodů
    |
    30.04.2006 21:22
  • Zdenek Rusz
    Zdenek Rusz
    celkem 18 149 bodů
    |
    30.04.2006 21:42
  • bonsaj
    bonsaj
    celkem 0 bodů
    |
    30.04.2006 22:06
  • Jan Andrašši arasid
    Jan Andrašši arasid
    celkem 22 932 bodů
    |
    30.04.2006 22:12

    6+

  • Juraj Ďuďo
    Juraj Ďuďo
    celkem 3 942 bodů
    |
    30.04.2006 22:17
  • Steel
    Steel
    celkem 21 765 bodů
    |
    30.04.2006 22:35
  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    30.04.2006 22:36
  • Jiří Žirovnický
    Jiří Žirovnický
    celkem 5 345 bodů
    |
    30.04.2006 23:01
  • Michal Z
    Michal Z
    celkem 30 637 bodů
    |
    30.04.2006 23:24

    Dost dobrý, není to ve Valticko-Lednickým areálu?

  • Jindřich Jiřík
    Jindřich Jiřík
    celkem 4 887 bodů
    |
    30.04.2006 23:28

    na opalování je málo světla

  • Pavel Pták
    Pavel Pták
    celkem 1 757 bodů
    |
    30.04.2006 23:31
  • Radim Spitzer
    Radim Spitzer
    celkem 135 351 bodů
    |
    01.05.2006 05:04
  • suzana
    suzana
    celkem 28 642 bodů
    |
    01.05.2006 07:54
  • Vláďa Plicka
    Vláďa Plicka
    celkem 14 816 bodů
    |
    01.05.2006 08:26
  • Tomáš Tajč
    Tomáš Tajč
    celkem 3 405 bodů
    |
    01.05.2006 08:36
  • Pischek
    Pischek
    celkem 18 452 bodů
    |
    01.05.2006 09:45

    Dobré.

  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    01.05.2006 12:58
  • David Jahoda
    David Jahoda
    celkem 7 587 bodů
    |
    01.05.2006 13:36
  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    01.05.2006 13:55
  • Willo
    Willo
    celkem 19 307 bodů
    |
    01.05.2006 14:51
  • Karel Návrat EFIAP
    Karel Návrat EFIAP
    celkem 41 309 bodů
    |
    01.05.2006 17:02
  • Peshne
    Peshne
    celkem 995 bodů
    |
    01.05.2006 19:46
  • i r c a
    i r c a
    celkem 1 110 bodů
    |
    01.05.2006 20:09

    čím víc, tím líp? možná pro většinu;
    mě přijde, že na fotce chyběj už jen kozí bobky a je tam vše

  • Jana Jurčová malujuamiluju
    Jana Jurčová malujuamiluju
    celkem 59 496 bodů
    |
    01.05.2006 23:14

    u mě jo :-)

  • Peter Martinovič pepem_sk
    Peter Martinovič pepem_sk
    celkem 20 274 bodů
    |
    02.05.2006 01:31

    pre mna gycofka, ale proti gustu..

  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    02.05.2006 16:02
  • Milan Bubeníček
    Milan Bubeníček
    celkem 70 162 bodů
    |
    02.05.2006 21:12

    6+, pěkná

  • Tomáš TRMAN Rücker
    Tomáš TRMAN Rücker
    celkem 55 285 bodů
    |
    02.05.2006 22:47

    ajtakrajta luxus atmo baba malinko pozou srazi .... resp. rukou ... takovy fadni strohy ... inak libi

  • Vilém Figalla _ Figi _
    Vilém Figalla _ Figi _
    celkem 94 761 bodů
    |
    03.05.2006 00:06
  • Jiří Rašner
    Jiří Rašner
    celkem 15 441 bodů
    |
    03.05.2006 00:35

    opravdu super

  • Jan Fikáček
    Jan Fikáček
    celkem 45 638 bodů
    |
    03.05.2006 00:40

    U mě kýček a ta modrá se s barvou těla dost pere. A ta žlutá na obloze to doráží.

  • Michal Bukovský
    Michal Bukovský
    celkem 5 341 bodů
    |
    03.05.2006 00:50

    Většinou takovýhle fotky nesnáším, ale tahle mě přijde z nějakýho důvodu sympatická. Možná už to autor přehnal natolik, že mě to přijde dobrý:)

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    03.05.2006 04:41

    6/5

  • Jirka Němec
    Jirka Němec
    celkem 26 739 bodů
    |
    03.05.2006 06:06
  • František Procházka www.mistrfana.cz
    František Procházka www.mistrfana.cz
    celkem 26 073 bodů
    |
    03.05.2006 06:31
  • Vousáč 1
    Vousáč 1
    celkem 20 728 bodů
    |
    03.05.2006 06:34
  • Zbyněk Uher
    Zbyněk Uher
    celkem 103 743 bodů
    |
    03.05.2006 06:51
  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    03.05.2006 06:54
  • Leo de Gar
    Leo de Gar
    celkem 7 861 bodů
    |
    03.05.2006 07:16

    zaujimave

  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    03.05.2006 07:23
  • Jiří Vosička
    Jiří Vosička
    celkem 1 093 bodů
    |
    03.05.2006 07:27

    Skvělý...

  • Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    Jarmila Fiřtová Hasová jarkaj
    celkem 56 175 bodů
    |
    03.05.2006 07:44

    příjemná fotka...

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    03.05.2006 07:49
  • Radew
    Radew
    celkem 13 104 bodů
    |
    03.05.2006 07:59

    Michal Bukovský to napsal hezky, asi tak.

  • MERCI
    MERCI
    celkem 3 946 bodů
    |
    03.05.2006 08:14
  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    03.05.2006 08:16

    toto ma moc nebere

  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    03.05.2006 08:53

    5+ a příště bez řetízku.. ;-))) ten rusalky nenosí..

  • LUMÍR K.
    LUMÍR K.
    celkem 161 353 bodů
    |
    03.05.2006 08:57

    Pěkné

  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    03.05.2006 08:57

    jj

  • Petr Majer
    Petr Majer
    celkem 9 474 bodů
    |
    03.05.2006 09:02
  • Karel Němeček
    Karel Němeček
    celkem 105 804 bodů
    |
    03.05.2006 09:23
  • jiri m
    jiri m
    celkem 10 561 bodů
    |
    03.05.2006 09:27
  • ILEM 77
    ILEM 77
    celkem 5 404 bodů
    |
    03.05.2006 09:44
  • RedWine
    RedWine
    celkem 33 323 bodů
    |
    03.05.2006 09:51

    +

  • Pavel Zatloukal
    Pavel Zatloukal
    celkem 3 453 bodů
    |
    03.05.2006 10:30
  • Alois Prášil
    Alois Prášil
    celkem 6 837 bodů
    |
    03.05.2006 10:32
  • Jaromír Látal
    Jaromír Látal
    celkem 30 460 bodů
    |
    03.05.2006 10:39
  • Mirabilis
    Mirabilis
    celkem 33 801 bodů
    |
    03.05.2006 11:01

    Super, super, super!!!

  • Jimmi
    Jimmi
    celkem 12 653 bodů
    |
    03.05.2006 11:11
  • Hjui
    Hjui
    celkem 13 167 bodů
    |
    03.05.2006 13:20

    no, ja se s timhle moc neztotoznuju, sorry. pripada mi to moc nahrane, poza te slecny je takova strnula

  • Michal Vališ
    Michal Vališ
    celkem 11 905 bodů
    |
    03.05.2006 13:44

    Pěkný

  • Muréna Morey
    Muréna Morey
    celkem 29 688 bodů
    |
    03.05.2006 13:51

    Super svícení !!

    Parádní fotka

  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    03.05.2006 15:04
  • Peter Kuric
    Peter Kuric
    celkem 16 280 bodů
    |
    03.05.2006 15:11

    6+

  • Beníček 1
    Beníček 1
    celkem 0 bodů
    |
    03.05.2006 15:19
  • milda Miloš K.
    milda Miloš K.
    celkem 62 437 bodů
    |
    03.05.2006 15:20
  • prekůpek
    prekůpek
    celkem 0 bodů
    |
    03.05.2006 15:30
  • David Neturer Peštuka
    David Neturer Peštuka
    celkem 1 948 bodů
    |
    03.05.2006 15:35

    hanko to je chlap:)

  • Adriana K.H.
    Adriana K.H.
    celkem 127 510 bodů
    |
    03.05.2006 15:36
  • Jan Krejan
    Jan Krejan
    celkem 0 bodů
    |
    03.05.2006 15:55
  • Tomáš Gregárek 1
    Tomáš Gregárek 1
    celkem 22 646 bodů
    |
    03.05.2006 16:05
  • Buddha Pavel Švanda
    Buddha Pavel Švanda
    celkem 4 301 bodů
    |
    03.05.2006 16:35

    6++ super

  • avanka
    avanka
    celkem 20 888 bodů
    |
    03.05.2006 16:42

    dobré

  • medak 1
    medak 1
    celkem 490 bodů
    |
    03.05.2006 17:46

    Trochu tmavé, zvláště na modelce to vadí. Přesto dobré.

  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    03.05.2006 17:49
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    03.05.2006 17:51
  • Dejvid
    Dejvid
    celkem 6 906 bodů
    |
    03.05.2006 18:50
  • pb
    pb
    celkem 28 294 bodů
    |
    03.05.2006 19:01

    6++

  • Pavol Kollárik
    Pavol Kollárik
    celkem 4 626 bodů
    |
    03.05.2006 19:17
  • Jakub Slezak
    Jakub Slezak
    celkem 0 bodů
    |
    03.05.2006 19:18

    hloupá póza, vypadá to jako by větrala kuchiňku :( Ze 2-3 fotek?

  • Jakub Slezak
    Jakub Slezak
    celkem 0 bodů
    |
    03.05.2006 19:19

    !kuchyňku! Pardon.

  • kuavik
    kuavik
    celkem 16 821 bodů
    |
    03.05.2006 20:51
  • Jana Zelníková
    Jana Zelníková
    celkem 2 228 bodů
    |
    03.05.2006 21:07
  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    03.05.2006 21:16

    ...dobré foto

  • Michal Vóža
    Michal Vóža
    celkem 16 187 bodů
    |
    03.05.2006 21:20
  • Marek Velechovský
    Marek Velechovský
    celkem 67 438 bodů
    |
    03.05.2006 21:23
  • Matej Kmeť
    Matej Kmeť
    celkem 31 926 bodů
    |
    03.05.2006 21:38

    myslim ze foto by zaujalo aj bez slecny, ma to super atmosferu...perfect

  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    03.05.2006 22:15
  • Peter Karackaj
    Peter Karackaj
    celkem 11 837 bodů
    |
    03.05.2006 22:18
  • Emil Malarik
    Emil Malarik
    celkem 553 bodů
    |
    03.05.2006 22:22

    +++

  • igor schmidt
    igor schmidt
    celkem 5 257 bodů
    |
    03.05.2006 22:45
  • Jaroš Ján
    Jaroš Ján
    celkem 120 017 bodů
    |
    05.05.2006 10:31
  • lukyns
    lukyns
    celkem 7 398 bodů
    |
    05.05.2006 19:25
  • Vlasta Fišrová
    Vlasta Fišrová
    celkem 88 859 bodů
    |
    07.05.2006 22:47

    je vidět, že jí tlačí ty kameny. Že se tam položila jen na přání fotografa ... a kdo ví, na co se dívala, opravdu na tu zříceninu ?

  • Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    celkem 20 128 bodů
    |
    08.05.2006 22:46

    ..fííha..

  • ČUK 1
    ČUK 1
    celkem 38 045 bodů
    |
    17.05.2006 06:37

    7++ jak se podaří dostat na jedno místo pěknou modelku, romantickou zříceninu u vody a fajn oblohu....bledá závist gratuluji :-)

  • Standa Navrátil
    Standa Navrátil
    celkem 52 068 bodů
    |
    01.07.2006 13:39
  • SofiG
    SofiG
    celkem 9 545 bodů
    |
    11.07.2006 17:21

    nee

  • Pavel Staněk
    Pavel Staněk
    celkem 3 691 bodů
    |
    11.07.2006 18:20

    tohle ma neco do sebe..svit mesicku svit at mi sije nit:-) fajn.

  • Jaroslav Beňo
    Jaroslav Beňo
    celkem 50 518 bodů
    |
    11.07.2006 18:47
  • Bugan
    Bugan
    celkem 51 029 bodů
    |
    12.07.2006 01:12

    krasne svetlo

  • adweb
    adweb
    celkem 35 718 bodů
    |
    12.07.2006 10:36

    Boris Valejlo by měl z tebe radost :-)

  • adweb
    adweb
    celkem 35 718 bodů
    |
    12.07.2006 10:50

    Koukám, že se mě přestěhovalo jedno L :-)

  • Pavel Cihlář
    Pavel Cihlář
    celkem 0 bodů
    |
    14.07.2006 10:24
  • Taťána Havlíčková
    Taťána Havlíčková
    celkem 75 246 bodů
    |
    24.07.2006 08:45

    pěkné

  • Zdeněk Fišr Javor
    Zdeněk Fišr Javor
    celkem 55 812 bodů
    |
    24.07.2006 09:05

    No Jaroslave, nepotěším Tě...u mě je tohle kýč...dostal jsem se sem náhodou z Tvý fotky z rákosí...ta je lepší...

  • Juan Perverez
    Juan Perverez
    celkem 0 bodů
    |
    24.07.2006 09:09
  • L-B-D
    L-B-D
    celkem 0 bodů
    |
    24.07.2006 09:24

    Super

  • Robert Šimčík www.fotosynci.cz
    Robert Šimčík www.fotosynci.cz
    celkem 18 465 bodů
    |
    04.08.2006 14:19

    hele prvni tvoje fotka, ktera se da nazvat aktem, ale je pravda ze tahle je povedena...

  • BEAR1981
    BEAR1981
    celkem 5 533 bodů
    |
    04.08.2006 14:28
  • Bredla
    Bredla
    celkem 187 bodů
    |
    12.08.2006 17:37
  • Martin 18
    Martin 18
    celkem 4 485 bodů
    |
    24.08.2006 21:12
  • Crocodyl
    Crocodyl
    celkem 35 283 bodů
    |
    24.08.2006 23:10
  • Pavel Hrdlička
    Pavel Hrdlička
    celkem 8 017 bodů
    |
    28.08.2006 11:06
  • Lish
    Lish
    celkem 834 bodů
    |
    28.08.2006 11:12

    brr, to je hrozny kyc...saudek hadr

  • Tibor Tomasch
    Tibor Tomasch
    celkem 14 889 bodů
    |
    28.08.2006 11:50

    6+

  • Oči
    Oči
    celkem 12 485 bodů
    |
    06.09.2006 22:53
  • Láďa Vít
    Láďa Vít
    celkem 53 072 bodů
    |
    07.09.2006 21:43

    fakt pěkná fotka, světlo, atmosféra líbí

  • Michal BBaron Paulovic
    Michal BBaron Paulovic
    celkem 925 bodů
    |
    18.09.2006 09:28
  • OSphotos
    OSphotos
    celkem 5 371 bodů
    |
    29.09.2006 20:04

    --

  • Vladimír Lessy
    Vladimír Lessy
    celkem 53 547 bodů
    |
    29.09.2006 21:05
  • Tomáš Köppl
    Tomáš Köppl
    celkem 1 338 bodů
    |
    04.10.2006 15:51
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    04.10.2006 16:06
  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    11.10.2006 14:05

    6+++

  • Roman Mrkvica
    Roman Mrkvica
    celkem 64 133 bodů
    |
    11.10.2006 14:21
  • jiří šonovský
    jiří šonovský
    celkem 15 181 bodů
    |
    13.10.2006 16:42
  • tt 3
    tt 3
    celkem 21 176 bodů
    |
    20.10.2006 10:17

    6+

  • Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    celkem 39 538 bodů
    |
    26.10.2006 19:16
  • Petr Jelinek
    Petr Jelinek
    celkem 14 230 bodů
    |
    27.10.2006 15:30

    hmm....

  • Kuduk
    Kuduk
    celkem 48 236 bodů
    |
    30.10.2006 14:18

    úžasné... :)

  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    06.11.2006 12:11
  • wyma
    wyma
    celkem 8 293 bodů
    |
    06.11.2006 12:42
  • Jaroslav Pachý
    Jaroslav Pachý
    celkem 3 878 bodů
    |
    07.11.2006 02:28

    Pěkný.

  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    19.11.2006 09:32
  • Tomasp 1
    Tomasp 1
    celkem 142 369 bodů
    |
    07.12.2006 21:18

    pekneee

  • OLi Krakovková 1
    OLi Krakovková 1
    celkem 18 011 bodů
    |
    22.12.2006 21:16

    !!No tak todle je o něčem jiném..příjemná fotka s které jde i něco cítit..

  • Tomáš Bocán
    Tomáš Bocán
    celkem 7 422 bodů
    |
    28.12.2006 21:15
  • Viktor M.
    Viktor M.
    celkem 13 526 bodů
    |
    28.12.2006 21:32
  • Jiri Stefek
    Jiri Stefek
    celkem 23 367 bodů
    |
    28.12.2006 21:42
  • loleknos
    loleknos
    celkem 2 270 bodů
    |
    28.12.2006 21:46
  • Ruun .sk
    Ruun .sk
    celkem 5 271 bodů
    |
    21.02.2007 18:27
  • Petr Šafránek
    Petr Šafránek
    celkem 900 bodů
    |
    08.03.2007 20:18

    krásná rusalka

  • PT 2
    PT 2
    celkem 3 629 bodů
    |
    03.04.2007 20:41

    6++

  • Daniel Santa Fedin
    Daniel Santa Fedin
    celkem 33 221 bodů
    |
    06.04.2007 12:31
  • Martin  Halamka
    Martin Halamka
    celkem 15 514 bodů
    |
    03.05.2007 21:23
  • oHuL
    oHuL
    celkem 0 bodů
    |
    04.05.2007 10:02
  • Martin Kusyn
    Martin Kusyn
    celkem 5 510 bodů
    |
    04.05.2007 10:04
  • HANA vitova
    HANA vitova
    celkem 77 047 bodů
    |
    04.05.2007 10:47
  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    05.05.2007 20:01
  • peter antalek
    peter antalek
    celkem 3 920 bodů
    |
    12.05.2007 22:33
  • Nela Smržová Chro chro
    Nela Smržová Chro chro
    celkem 34 902 bodů
    |
    22.05.2007 22:10
  • Lubo Hrivnak
    Lubo Hrivnak
    celkem 24 119 bodů
    |
    22.05.2007 22:54
  • jlm
    jlm
    celkem 4 587 bodů
    |
    25.05.2007 19:29
  • Peter Kurtis JacQueS
    Peter Kurtis JacQueS
    celkem 39 373 bodů
    |
    25.05.2007 19:49

    FAjn

  • Fotograf 59
    Fotograf 59
    celkem 0 bodů
    |
    25.05.2007 19:51
  • Štefan Bocko
    Štefan Bocko
    celkem 6 763 bodů
    |
    18.06.2007 15:24
  • Marek Datel
    Marek Datel
    celkem 196 bodů
    |
    18.06.2007 15:31
  • Jan Fikáček
    Jan Fikáček
    celkem 45 638 bodů
    |
    25.06.2007 08:57

    Mi občas říkají, že dělám kýče, ale sorry, tohle je dle mýho kýč.

  • IvoŠ 2
    IvoŠ 2
    celkem 5 165 bodů
    |
    05.07.2007 21:30

    hmm..

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    01.01.2008 14:32

    povedeny kyc:)

  • Tery Andrysova
    Tery Andrysova
    celkem 1 713 bodů
    |
    07.01.2008 17:28
  • fesoj 2
    fesoj 2
    celkem 32 346 bodů
    |
    29.03.2008 20:49
  • syky - hú - lú - vú
    syky - hú - lú - vú
    celkem 4 509 bodů
    |
    26.04.2008 17:52
  • David Tes
    David Tes
    celkem 3 432 bodů
    |
    26.07.2008 16:07
  • adiprene1
    adiprene1
    celkem 31 bodů
    |
    17.08.2008 14:45
  • Jana Honegerová
    Jana Honegerová
    celkem 7 041 bodů
    |
    06.12.2008 23:27
  • Zdenouš
    Zdenouš
    celkem 9 910 bodů
    |
    01.04.2009 13:07
  • Matěj Cáha
    Matěj Cáha
    celkem 8 736 bodů
    |
    28.10.2009 13:13

Další informace

Vloženo: 30. 4. 2006
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 1508 x
Fotoaparát: Canon EOS 10D

Štítky fotografie

  • akt 4608x

Další fotky autora

  • Vltava
  • Torzo
  • Otisk času
  • V okně
  • ***
  • Na půdě
  • Bez názvu
  • Samota
  • Zátiší z trubek
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Torzo
  • Tušení stínu
  • Fuck me Mr. Presidente
  • Kristina
  • * GRAFICKÁ II. - ŠŇŮRKOVANÁ *
  • Dušan
  • Predstavivosť
  • kapky 2
  • Gravitace
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.