Moje druha na FAcku, dekuju za komentare :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:) zajímavá atmosféra. Popravdě nevím, jestli se mi to líbí nebo ne. Snad chápeš, jak to myslím.
Je mnohem lepší než první.
pekne...
Zvolila bych trochu jinou kompozici. A teda na první kouknutí jsem měla pocit, že to je pohled do akvárka :)
nejsou to náhodou rostlinky v akvárku?
tss, to teda nejsou :)
AŤ je to cokoliv, tak je to pěkný.
ma to atmosferu!
bohužel mě to akvárko taky napadlo :)
***
ok.
to je fotpografie nebo montáž
fajn
Zadna fotomontaz, alebrz opravdove foto- Blue Mountains, Australie a mlha jako mliko...:o)
5++
6-
:o))
4+
líbí