•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 481 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

•• Bowers & Wilkins seria II ••

570(5.8) 48 hodin: 324 (5.7)
MTurcaN_NikoN MTurcaN_NikoN (24 827 bodů)
V galerii: Zátiší

• Tieto serie fotiek som nafotil a spracoval, aby sli rovno na moju stenu, nad repro B&W…
su to jedny z najlepsich reproduktorov na svete…Vyroba sa zacala v UK v roku 1966…
Jedna sa o seriu repro B&W DM604 S3, DM602 S3, LCR600 S3, a ASW 650

• Kto chce vediet viac:

Description 3-way vented-box system
Dimensions Height: 994mm (39.1in)
Width: 236mm (9.3in)
Depth: 398mm (15.7in)
Net Weight 29.2kg / 64.2lb
Freq. Response 39Hz - 22kHz ± 3dB on reference axis
Freq. Range -6dB at 30Hz and 42kHz
Sensitivity 90dB spl (2.83V 1m)
Normal Impedance 8 ohms (minimum 3 ohms)
Power Handling 25W - 200W into 8 ohms on unclipped programme
Drive Units Unit 1: 1x 25mm (1in) metal dome high-frequency
Unit 2: 1x 180mm (7in) woven Kevlar® cone midrange
Unit 3: 2x 180mm (7in) aluminium cone bass
Finish Cabinet: Black Ash or Sorrento (light oak) vinyl
Grille: Black Cloth

Budem rad ak si pozrete celu seriu...pekny den

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Kristina Kix
    Kristina Kix
    celkem 6 825 bodů
    |
    13.04.2006 13:05

    Kolik ti platí za reklamu?:)

  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    13.04.2006 13:06
  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    13.04.2006 13:06

    :) tym ako hraju .. splacaju vsetko..

  • Branislav Králik
    Branislav Králik
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 13:07

    dobre to je dost dobre

  • David Neturer Peštuka
    David Neturer Peštuka
    celkem 1 948 bodů
    |
    13.04.2006 13:07

    ta uprostred je krasna:)

  • Fyl
    Fyl
    celkem 17 343 bodů
    |
    13.04.2006 13:07

    no jo, no :D

  • BoRis
    BoRis
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 13:07

    NTurcan nic v zlom ale to radenie snimkov ti to rozbilo ten prvy mal byt v strede

    takto to posobi ako chaos co to nie je.. .(4+

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    13.04.2006 13:07

    stredna je center, vyskovy ..

  • J.K.
    J.K.
    celkem 7 443 bodů
    |
    13.04.2006 13:08

    ..nacpu to do auta? ..:}}

  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 13:08
  • dlhagi
    dlhagi
    celkem 8 964 bodů
    |
    13.04.2006 13:08

    tak za toto ti dam "IBA" sestku.. preco? lebo je nie velmi dobre podla mna vidiet ramik medzi fotkami.. prva fotka zlava prechadza priamo do ramiku a to ma rusi a teda prva a druha medzera medzi fotkami posobia nerovnako.. na mna.. napriek tomu su tie fotku I JEDNOTLIVO podla mna top kvalita

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    13.04.2006 13:08

    boris... zvykol som si ze nikdy to nieje dobre a nie pre vsetkych... nevadi, dal som ako sa to paci mne :) dik za nazor.. pekny den

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    13.04.2006 13:09

    klejmi .... NIE :)

  • BoRis
    BoRis
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 13:09

    oki, sak to bol len moj blby nazor.. :)

  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    13.04.2006 13:09

    ...dobrá volba

  • Ivan BLLEMBY Krejza
    Ivan BLLEMBY Krejza
    celkem 42 329 bodů
    |
    13.04.2006 13:10
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    13.04.2006 13:10

    Pěkná sada ...

  • Jan Karlach karosh.cz
    Jan Karlach karosh.cz
    celkem 7 901 bodů
    |
    13.04.2006 13:10

    fotky dobre,
    co se mi nelibi jsou napisy vpravo nahore a vpravo dole (ty, co jsou jakoby "za fotkou"), podle me jsou tam navic...

    jinak dobre reklamni foto!

  • Jaroslav  Bzenecký
    Jaroslav Bzenecký
    celkem 42 850 bodů
    |
    13.04.2006 13:10
  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    13.04.2006 13:11
  • Rastislav Jílek
    Rastislav Jílek
    celkem 38 293 bodů
    |
    13.04.2006 13:12
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    13.04.2006 13:13

    :)) paci sa mi to..

  • Martin Molnár Matthew
    Martin Molnár Matthew
    celkem 16 326 bodů
    |
    13.04.2006 13:14

    celkom dobre...

  • Jules Hacava
    Jules Hacava
    celkem 98 bodů
    |
    13.04.2006 13:15

    •

  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    13.04.2006 13:15

    bezva..

  • Vladis
    Vladis
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 13:17

    Dam ti za 5 ;) A to hlavne preto, ze tieto repro mam doma aj ja a su doooost tucneeee ! Fotky su fajn, ale skorej by som bol bez toho reklamneho baneru - alias ramceku naokolo ;)

  • Lukáš Klimek
    Lukáš Klimek
    celkem 5 465 bodů
    |
    13.04.2006 13:18
  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    13.04.2006 13:18

    ide to ku mne na stenu a proste ten ramik chcem takto :) takze co narobis... pekny den vsetkym

  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    13.04.2006 13:20

    super

  • Tom077
    Tom077
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 13:24

    stejně dobrá jako první!!

  • Marek Vajs
    Marek Vajs
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 13:29

    nadhera, poznam tie repraky, tiez by som ich chcel mat, ale clovek mieni, zivot meni. :-))

  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    13.04.2006 13:29

    5+

  • syrka
    syrka
    celkem 268 076 bodů
    |
    13.04.2006 13:31
  • Roman Mrkvica
    Roman Mrkvica
    celkem 64 133 bodů
    |
    13.04.2006 13:33
  • Radovan Bries
    Radovan Bries
    celkem 89 555 bodů
    |
    13.04.2006 13:33
  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    13.04.2006 13:37

    lava a prava su mi nič hovoriace...stredna by chcela viac priestoru,svetlo je ale pekne a zaujimave,aj DOF...tiez sme mali B&W doma...nahradili ich Vecteur :)

  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    13.04.2006 13:40
  • Eva Kudějová Pythona
    Eva Kudějová Pythona
    celkem 16 549 bodů
    |
    13.04.2006 13:42

    hodně zajímavé, originální...a líbí ;o)

  • Jiří Svoboda Bambus
    Jiří Svoboda Bambus
    celkem 12 143 bodů
    |
    13.04.2006 13:43
  • Fotograf 127
    Fotograf 127
    celkem 62 bodů
    |
    13.04.2006 13:45
  • JardaS 1
    JardaS 1
    celkem 2 198 bodů
    |
    13.04.2006 13:45

    libi se mi 1 a 2,ten treti mi tam uz moc nesedi,trochu rusi jinak hezkou serii

  • Ivan Dropčo
    Ivan Dropčo
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 13:45
  • Juan Perverez
    Juan Perverez
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 13:47

    ..moje vyhrady poznas

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    13.04.2006 13:55

    John, tvoje vyhrady nepoznam ...

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    celkem 180 929 bodů
    |
    13.04.2006 14:06

    stredna tak 5/6, dalsie dve nepacia

  • Aleš Lada
    Aleš Lada
    celkem 3 271 bodů
    |
    13.04.2006 14:08

    Ta prva bola lepsia :) Jinak stejné jako JardaS :) Ale i tak se mi to líbí, mám tuto techniku proste raaad :)

  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    13.04.2006 14:27
  • RSDr Martin van der pseudo Marx
    RSDr Martin van der pseudo Marx
    celkem 26 726 bodů
    |
    13.04.2006 14:30

    koukám že máš teď nějaký období rozebírání a smontovávání všemožných hi-tech bazmeků :o) Musím říct že tenhle fotokubismus, či co to je , není úplně moje gusto, tak se mi nechce plácat nějaký body. Ale naexponovaný to máš pěkně ..to zasejc jo ..:o)

  • Milan Bubeníček
    Milan Bubeníček
    celkem 70 162 bodů
    |
    13.04.2006 14:49

    mě líbí, jak už jsem psal, taky bych je bral. Ahoj

  • Pischek
    Pischek
    celkem 18 452 bodů
    |
    13.04.2006 15:16

    Zajímavé řešení.

  • F K
    F K
    celkem 107 951 bodů
    |
    13.04.2006 15:30

    Foto GUT, na zvuk mám raději Revox :)

  • Marek Malinka
    Marek Malinka
    celkem 2 797 bodů
    |
    13.04.2006 16:40
  • Jaromír Kadeřábek
    Jaromír Kadeřábek
    celkem 220 115 bodů
    |
    13.04.2006 16:48

    Foto hezké,zvuk také mají hezký:-)

  • Olí 1
    Olí 1
    celkem 138 bodů
    |
    13.04.2006 17:12
  • Peter Cietek
    Peter Cietek
    celkem 3 580 bodů
    |
    13.04.2006 17:44
  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    13.04.2006 17:46

    ...dalsia do serie fajn ;)...

  • Viktor M.
    Viktor M.
    celkem 13 526 bodů
    |
    13.04.2006 18:02
  • Dušan 2
    Dušan 2
    celkem 8 205 bodů
    |
    13.04.2006 18:16

    musi to hrat super , foto parada

  • Jan Krejsa
    Jan Krejsa
    celkem 13 367 bodů
    |
    13.04.2006 18:28
  • tomas.starik
    tomas.starik
    celkem 13 611 bodů
    |
    13.04.2006 18:42
  • lubos bublik
    lubos bublik
    celkem 1 731 bodů
    |
    13.04.2006 19:15

    prva sa mi viac pacila,ale dolezite je ako hraju a tvoja spokojnost...ahoj

  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 19:29

    mato mne sa paci! ako som ti uz napisal pred tim, pekna seria vsetky fotky! hlavne sa mi paci DOF!

    nech sa dari

  • to už je dávno
    to už je dávno
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 19:29

    Ahoj, první se mi líbila víc, ale tahle je taky (pro mě) výborná!

  • to už je dávno
    to už je dávno
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 19:29

    Ta prostřední je výborná!!!

  • to už je dávno
    to už je dávno
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 19:30

    Výborná DOF! No, prostě supr :-)

  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    13.04.2006 20:40
  • Tono Hlaváč
    Tono Hlaváč
    celkem 23 560 bodů
    |
    13.04.2006 20:44

    paradne kamo, aj fotky aj objekty... perfektna reklama...

  • Zoltán Hodúr
    Zoltán Hodúr
    celkem 8 786 bodů
    |
    13.04.2006 21:08
  • Oči
    Oči
    celkem 12 485 bodů
    |
    13.04.2006 22:50
  • Pavel Hnízdil 1
    Pavel Hnízdil 1
    celkem 14 684 bodů
    |
    13.04.2006 22:59

    ok

  • Radim Spitzer
    Radim Spitzer
    celkem 135 351 bodů
    |
    15.04.2006 02:26
  • Freedom
    Freedom
    celkem 0 bodů
    |
    15.04.2006 10:44
  • eternity show must go on
    eternity show must go on
    celkem 6 bodů
    |
    15.04.2006 21:12
  • Mates Krejza
    Mates Krejza
    celkem 3 564 bodů
    |
    15.04.2006 23:38
  • Léňa K. Lenacek
    Léňa K. Lenacek
    celkem 14 857 bodů
    |
    16.04.2006 14:49
  • Gio
    Gio
    celkem 14 324 bodů
    |
    16.04.2006 21:45

    6+ super

  • Zdeněk Š.
    Zdeněk Š.
    celkem 27 068 bodů
    |
    16.04.2006 22:54
  • Yetti
    Yetti
    celkem 29 686 bodů
    |
    17.04.2006 09:33
  • Michal Kopeček
    Michal Kopeček
    celkem 11 526 bodů
    |
    18.04.2006 00:50

    hm hm hm mám pouze Genius 5.1 home Teather ve dřevě :)
    ...

  • Nomád
    Nomád
    celkem 0 bodů
    |
    18.04.2006 23:23

    :-)

  • lpl
    lpl
    celkem 35 901 bodů
    |
    19.04.2006 22:00
  • terri
    terri
    celkem 400 bodů
    |
    19.04.2006 22:02
  • Crocodyl
    Crocodyl
    celkem 35 283 bodů
    |
    19.04.2006 23:19
  • Mitcheek Michal Svítil
    Mitcheek Michal Svítil
    celkem 18 764 bodů
    |
    19.04.2006 23:20
  • vlamich
    vlamich
    celkem 21 784 bodů
    |
    19.04.2006 23:40

    Pěkná série

  • zdeno v
    zdeno v
    celkem 76 054 bodů
    |
    20.04.2006 08:48
  • Alojz Štefanovič
    Alojz Štefanovič
    celkem 1 105 bodů
    |
    20.04.2006 13:19

    nemůžu najít aktivní sub.

  • Fotograf 108
    Fotograf 108
    celkem 0 bodů
    |
    20.04.2006 15:05

    lavy 5++
    stredny 6
    pravy 5
    neviem to spriemerovat, pocitovo.

  • Hjui
    Hjui
    celkem 13 167 bodů
    |
    20.04.2006 18:02

    6+ se zpozdenim, omlouvam se

  • Miroslav K R A J N Í K
    Miroslav K R A J N Í K
    celkem 71 021 bodů
    |
    20.04.2006 20:00
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    20.04.2006 20:03

    6/5

  • HANA vitova
    HANA vitova
    celkem 77 047 bodů
    |
    24.04.2006 12:24

    zajímavé..připomíná mi to mládí.kdy byly pro mě reproduktory děsně důležitý..

  • Martin Molnár Matthew
    Martin Molnár Matthew
    celkem 16 326 bodů
    |
    27.04.2006 19:56
  • Veruu B.
    Veruu B.
    celkem 13 731 bodů
    |
    27.04.2006 22:09
  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    29.04.2006 19:50

    hm-perfectly.

  • Filip Tůma
    Filip Tůma
    celkem 15 093 bodů
    |
    30.04.2006 11:04

    líbí

  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    30.04.2006 19:50
  • Muréna Morey
    Muréna Morey
    celkem 29 688 bodů
    |
    03.05.2006 10:52
  • Peter  P A U K...PP...
    Peter P A U K...PP...
    celkem 34 743 bodů
    |
    12.05.2006 16:37
  • faharanik
    faharanik
    celkem 50 151 bodů
    |
    16.05.2006 14:45

    to nejsou spatne bedny, ako sa pozeram...:-)

  • Miroslav Žďárský aka Paski
    Miroslav Žďárský aka Paski
    celkem 25 986 bodů
    |
    16.05.2006 14:47
  • Martin Myška morlor.net
    Martin Myška morlor.net
    celkem 0 bodů
    |
    16.05.2006 18:31
  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    19.05.2006 19:29
  • erik alias eros
    erik alias eros
    celkem 4 281 bodů
    |
    11.07.2006 14:44

    6+
    tato je z celej serie asi najlepsia

  • Patrik Sisa
    Patrik Sisa
    celkem 19 536 bodů
    |
    27.08.2006 17:25
  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    17.09.2006 16:51
  • renataT.
    renataT.
    celkem 0 bodů
    |
    22.09.2006 17:37
  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    21.11.2006 11:47

    fotky sú to pekné. Repro tiež, ak keď ja radšej taliansku školu....Sonus Faber, Xavian, Audio Physic(:

  • marča 1
    marča 1
    celkem 26 885 bodů
    |
    02.12.2006 16:50
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    31.12.2006 22:48
  • Gipi
    Gipi
    celkem 1 656 bodů
    |
    04.01.2007 23:23

    dobra praca

  • Martin Machala
    Martin Machala
    celkem 16 009 bodů
    |
    20.01.2007 21:59
  • Aneta Coufalová
    Aneta Coufalová
    celkem 11 825 bodů
    |
    07.02.2007 21:46
  • Aleš  Bican
    Aleš Bican
    celkem 49 190 bodů
    |
    01.12.2007 12:03

Další informace

Vloženo: 13. 4. 2006
Album: •° Bowers & Wilkinson repro °•
Zobrazeno: 371 x
Fotoaparát: Nikon D70

Štítky fotografie

  • ostatní 16384x
  • reklama 1403x
  • technika 6887x

Další fotky autora

  • •NEW YORK, Statue of Liberty, rok 1997•
  • • Coffee & Co •
  • °•. NAKED COWBOY II  from New York... .•° bus 8627
  • •• Bowers & Wilkins seria I ••
  • ••  aj toto je NY  •• aneb. ONE WAY
  • foto from Norway ... IV,     Costa AtlanticA
  • foto from Norway... V     Costa AtlanticA
  • °°° Roses II °°°
  • •JFK airport NY•... aneb. "nieco, co tu este nebolo..."
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Ledoví sloni
  • Pták ohnivák ...
  • Ztracené brýle
  • Pro štěstí
  • Zátiší s Franzem...
  • kaštanové zátiší
  • Nana...
  • ...
  • Hezké Velikonoce přeji všem.
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.