Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
čeče, podobná jak dnešní moje - 5+
zkus spíš večer...
Obloha je krásná a pěkně se zrcadlí na hladině. Chtělo by to bez zbytků ledu, aby zcadlo prokouklo. 4+
Moc tam není znát ranní atmo.Jinak fajn
To ani náhodou, led to zachraňuje, volil bych jiné (zajímavé) světlo