EC 279 na mostě přes Tichou Orlici 1.4.2006
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tu trávu v předu jsi moh uříznout a mohla by ta voda být trošku akčnější. Vlak je trosku rozmáznutej.
Taky mám pár "povodňovek", ale tohle není nic dramatického. Nezlob se.
vic kontrastu,jine kompo a foto trochu ozije...
hele, jestli nejsi fanda do vlaků, tak ani nevíš, žes vyfotil unikát:-)