Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+
fajne linie len škoda že nepokračujú aj v prednej časti
4-
krásny pohľad, trošku neostré, viac by som to potiahla vpravo, aby zmizol ľavý horný roh a odstrániť ten stĺp
tou vadou je velikost :-) jinak moc moc pekne
Super barvy, jenom linie by mohly být vpředu a bez toho sloupu