splav na Tiché Orlici nedaleko od Ústí nad Orlicí
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dost těsná kompozice
4+ orez najmä prava strana
Ahoj pavle,přidal bych vpravo,ať to tam není uřízlé.
Nahoře a dole bych zase ubral.
Kompozičně se mi to nelíbí... nebere mne ani motiv obecně...
2+
kompozicia!!
skoro 1
Kdyby se ti chtělo do vody a dát tam delší čas (i dyž nevím jestli by se dal udžet?), byl by to docela dobrý kousek.