Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ahoj. Srovnal bych si obzor, pozor na přepaly, pro mě klidně méně oblohy. Pěkná krajina.
Jak pravil Still... ;-)
Postava s pohledem ven z obrazu a ani auto by na snímku být nemusely. Kompozičně nejsou nezbytné.