Po delší době zkouším vložit "krajinku", tak snad mě nevypískáte.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
potěšila
dík za každý dobrý ráno s Tebou:-)))......
líbí moc
Bré ránko přeju :-)
Krajinka parádní, líbí :-)
pěkná krajinka :)))
pro me splyva s davem......
na vypiskanie to nie je, ale ani rekordy s tymto zaberom lamat nebdes ... taky standard
hezké...
líbí
fajn
5+, pekne
Líbí.
pěkný
potesila
6++
Velmi pěkné, ta nikonská barva oblohy mě vždy dostane.
pěkné
5+++
prijemne foto, ..povedene :o)
krásná
Pěkná krajinka. Nebe je origoš nebo bylo lokálně ztmaveno?
příjemné, jen mi chybí něco v popředí