Poslední obrázek z nočního Stockholmu. Tuhle fotku jsem tu už krátce měl, ale bylo mi celkem rychle doporučeno ještě dorovnat. Takže dorovnáno. Přestože dům pořád vypadá malinko nakřivo, je rovně.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne, malinko to pada do prava.. ;o)
1)padá to
2)už to tu bylo, ne?
Nepadá! Přeměřil jsem si jednotlivé věže domu a nepadá to. Tu minulou jsem vymazal právě kvůli tomu abych to narovnal a neměl to tu dvakrát.
furt to padá i po "dorovnání" (nerovnal jsi to podle horizontu)
lepší máknout na "svislice)
asi jsem možná mohl dát za "5" - pokud jsem Ti ublížil, omlouvám se, rád Ti příště přidám +1
veze jsou opravdu rovne! Ale budova je opticky opravdu trosku naklonena na pravou stranu, nebo neni? :o)
trochu urezat nezaujimave nebo s jednym tmavym oblacikom.
To Michal Mrázek: neublížil. Body jsou až na druhém místě (přeci jenom jsem soutěživý typ :-)). Vypadá to ale, že ta fotka asi není na ukazování, když vytváří tenhle dojem :-(.
Fotecka je to pekna, ale oblohy bych mozna trochu urezal.
Na neukazovani jsou tu dneska rozhodne jini adepti... :o)
srovnal bych to
No koukám, že téma rovná/nerovná bude dneska téma dne u téhle fotky.
To bLondyn a Radim: Dík za koment, asi jsem to mohl víc uříznout.
padá,jinak fajn
zkusil jsem to natočit o 1st doleva a zlepšilo se to. Hlavně stožár před domem a věžička úplně vpravo.
Taky prospěl ořez shora.. jinak líbí
Dům skutečně nepadá ! Stožár vlevo od domu je nakřivo, pěkně svítí a vyniká To tam dělá tu rotiku :D
perspektiva je potvora, sice jsi předek budovy vyrovnal, ale bez pravidel perspektivy...
pěkný
Na mě taky působí padavkovitě.
A určitě bych řezala. Nahoře a možná kousíček silnice.
to už jsem někde viděl v lepším podání, aspoň si to mohl narovnat
fajn
taky jsem myslel že to padá, ale budu věřit, že nepadá :-) Trochu bych řízl nebe a bylo by :-)
ty světla auta jsou tam s úmyslem nebo ti tam jen tak projelo? :-)
pěkné
škoda, té "městské" oblohy, ale co naděláš, znám to, je to problém nemít ji takhle barevnou ;-)