Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ok
nice
dokud si nekdo nezapali
pěkný :)
JO!!!
nechápu co na tom kdo vidí... ;)
suhlasim s Radush
I to je životní příběh, možná mikro, ale princip je stejný. Pěkné
Výborný!
Tak toto njeje normalne!!!!!!!!!!!!! normalne si ma predbehol asi o 2 dni kedy by som vlozil taku istu skoro fotku, dnes som vlozil fotku kde taketo zapalkt mam ties sfotene ale nieako center, ale urobil som taku istu skoro fotku potom len snima, len som ju este nezverejnil xixiixixix tak toto je huste , gratulujem ;)) nonsense
Emil Ďurovčík :: omlouvám se, dneska jsem v krabičce objevil dvě spojené, tak jsem si je vyfotil :)
Kvalita je fajn,ale co dál jako?????
6/5
Precizní, ale jinak? ...
4++ za TK
6+... Nápad a zpracování
Technicky na hranici možností? Fajn námět, myšlenka.
dobrej napad..ze bych sel taky experimentovat se sirkama?
to je nápad :-)
6++
V poho
nápad, o tom to je :-)
jeees,fajneee
Dost dobrý!
jj, dobry, ja bych asi volil jiny orez
dost dobry
jéjda,super
super symbolika, dobre spracovanie!
niekto laskou nehorí.. .)
zajimave...