.. tak ještě jedna fotka této překrásné Mazdy
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ta předtím byla o moc lepsí
krasny auto, paradni svetlo, mizerna kompozice
asi bych to jinak komponoval
Ahoj SiPite,no škoda,že ten sloup vlevo vychází z auta a stín není až do konce,jinak pěkné :-)
Děkuju moc za komentáře a pochopitelně i za body, výtky si vezmu k srdci :)
na reklamu super!
Co to je vpravo za kontejner?
vchod na schodiště.
mě se teda líbí víc než ta předtim!!!!
super
Pekna, ale minula byla originalnejsi!!!
+
Ta předchozí je o moc zdařilejší. Na této se mi nelíbí kompozice. Jinak pěkné
tak tady uber, kámo... ta z auta vyrůstající lampa.. uff, ale pěkný barvy a světlo ;)
super libi se mi...
vše už bylo napsáno
..ako to ze je to parkovisko take prazdne??
Má pět pater, většina aut byla úplně dole, takže asi proto :) navíc je tam docela draho.. (je to na letišti Ruzyně)
5
možná bych zkusil retuš toho sloupu před autem...
7777777777
kam chodíš na takový pěný auta, nebo je tvoje :-)
stačí se koukat kolem sebe.. a taky to chce trochu toho štěstí :)
jéé, to je moje auto...:-)
super svetlo.
+
Z jednoho blatníku sice vyrůstá pouliční osvětlení, ale jinak se mi kompozice líbí.
Zajímavé barvy i světlo,..ta lampa...jak bylo už řečeno!
na pravo bych to ořízl a lampa v levo tam taky nemusela bejt.
jinej ořez, barvy jsou super.
taky super auto, dobre prostředi..jen škoda toho čisla mohlo se vyhodit celé:-) 5++