jeden letní záběr za Švýcarska
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5-
podarené
...
+
tú burinu by som dal bokom
mozem mat otazku?Co je to tam za ten tmavy pas hore???To je pokus o ztmavenie v PS?
obloha je divna...+ to vpredu nie...
docela zvláštně působí ztmavená horní část modrých mraků 5+
+
Ta obloha co?
akorat nejak nechapu ten tmavy pruh na vrsku oblohy.
ten stín mě tam dost ruší, stejně jako podle mě nepřirozené modré nahoře
--
4++
TK, co je to na té obloze? Kompozice
fajn
pás na obloze
tahle se tedy moc nepovedla. obloha dost hrozná a ty modré polostíny taky nic moc. a ten bodlák taky nemusel být na středu.
pekne
libi, pekne
jó líbí 6+
pekne
4++
líbí
kompo, pruh
skúsim to po cesky: vždyť to není země,ale je to pohádka....akurát tá obloha to tam nejako ruší