Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Prečo nemá nohy a hore je tolko miesta?
já ji beru...
Vítej na FA :)
Se světlem si možná pohrál i scan, ale kompozice bez nohou se mi nezamlouvá :(
nohy, inak fajn
vitej
nestastne odrezane nohy, ked nad hlavou je este pol metra. necem poucovat, ale sa mi to s umeleckymi zamermi nijak raz nespaja.
3+1 do začátku, ahoj
5
-2 kompozice!!
+1 na uvítanou :)
Vitaj
ta fotografie má pro mě prostě kouzlo, takže výtky ber v uvozovkách. koho může v tom křoví vyhlížet? nebyl by lepší název spíš "nemluvím s tebou"? on by pak člověk k té fotce přistupval jinak. uřízla bych ten kmen úplně napravo, tak jeden cm. no a ty nohy.. zdravím:-)
...