Prosím o komentáře, kritiky ...prostě jen do mně
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
napad dobry, ale ta kombinace barev mi vubec nesedne.
Mě příjde to příjde takové "jednolité", ale nevím..
Nelíbí zejména kompozice
moc chaoticke, urcite sa dalo to zatisie aj lepsie naaranzovat aj nafotit..a umyt cajnik!!!
nemusela tam být ta zvedlá podložka v LDR a kompozice na střed
Mě nesednou ty barvy, ale to je subjektivní. A předměty poskládáné tak nějak... moc se mi to nelíbí.
napad dobry, ale konvicka spinava :-), a taky je to docela maly
Jsem milovnik caje a toto me opravdu nepripada jako dobra prace. Nezaujalo
tohle zátiší je mě osobndě moc a moc příjemné, teď držím smutek, zrušili nám jednu oblíbenou čajovnu...:(
mě se zase ta kombinace temně modré s krásnou vínovou líbí
kompozicia, okolie/pozadie, inac sa da..
keramika je fajn věc ale dá se nafotit líp. zde je kompozice násilná, těsná a hlavně ne zajímavá. Zkusit jinak
3++