Často píšu do poznámek k hodnocení TK a ostrost, ale u téhle fotky mi přijde, že s takhle malou hloubkou ostrosti to má lepší atmosféru.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nějak nevim ...
to pozadie je rusive
6-
5+ ..... :o)
5+
hezké. Přidej rámeček a dole bych říznul tak, aby ta lavice, stůl nebo na čem to leží, vycházela z rohu
5- ostrost nevadi. skor to pozadie
7/4
libi
TK - na listech skoro přepal, dole tma :)
4+ bílý list upoutává pozornost
Bezva fotka. Škoda přesvícených listů, možná by trochu pomohl polarizační filtr.
kvet je super,ale skoda prepalu..
skoda toho pozadi:(
4+
Ruza je zaujmava aj farebnost.Kompozivia nie je.
Podla estetiky dobre by bolo aby ruza namala tak vela listov ako cibula.