původně se fotka jmenovala "můj jmenovec bambus", ale je to dracena...:-)...tak dík za vysvětlení...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+++ tak tohle muzu
libi, je to Dracena (ne bambus)
Nějak líp nasvítit ten vrcholek už by nešlo?
A to asi víš, že to není bambus, žejo? ;o)
nadhera, mozna by se mi libila mensi hloubka ostrosti smerek ke kmeni ale asi to Coolpixem nebude tak snadne. Moc hezke!
pekne...
5+ ...... :o)
5++
líbí
pekné
...tak se omlouvám...já si fakt myslel, že je to bambus...hmm...zas jsem se něco přiučil o kytičkách...díky...:-)
Hmm, takhle to můžu, líbí !!
:o) hezky osvěžuje
ano,páči
5...pěkný, ale líbil by se mi víc osvětlenej hořejšek
líbí
líbí
i jako bambus :o))
superofka...
pěkné :-)
Lubi.
6-
...pěkné
5++
kompozice. Pravá strana je useknutá a vlevo je zase moc tmavého....
pěkné