Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
peknucke...
predchozi byla asi lepsi :) ... chce to jeste kapku pritlacit na kresbu :) ...
pěkné, líbí
zajimava kompozice, ale stinu mohlo byt mozna trochu mene.. ;o) Mozna bych trochu vice orezal.
ju..5+
paci
ve větším formátu by to lépe vyniklo
-
5++
6-
paci sa mi :-)
Ahoj Homola
Vetsi format, ale jinak super
kráááása...
krasa..
Sorry
mě vadí ten velký stín,jinak super
pekný obrázok zo Slovenska:)
páči
fajn
Vau ...ako vidím počasíčko super,pre mňa aj FOTO.