Tak táto "loďka" je "zaparkovaná" priamo v centre mesta Norfolk v štáte Virginia. Nachádza sa tu najväčšia námorná základňa v USA.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tak to je brutalitka,škoda horního ořezu
pěknéé
To je hodně dobré, škoda toho vršku
...jeste tak mit dramatictejsi oblohu (polarizak) a je to jak ze Sci-fi.
To se každý den nepotká.
vršek..
Působivá a výstižná tonalitka.
konečně trochu něco jiného než příroda USA a navíc hodně dobré
ja mam kdesi doma fotky z USS Intrepid, to je lietadlova lod zaparkovana v New Yorku
Pravda, polarizák.
wau...
Hustý...
tema kotvama bych vazne nerad dostal pres hlavu..:-)
jinak je to nadherna lod... a fotka taky.
Nádhera, mám slabosť pre lode.
to je jak na zrcadle
Chtelo by to lepsi svetlo.
6/6 monumentálne
5+
možná ČB?
jen tak tak se vešla, co :)