Počasí u nás přeje akorát třídění archívu, tak něco staršího přikládám
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkná struktura, ale řezala bych zleva a zkusila zesymetričtět(hrozný výraz).
5- :oĐ
oou ...
6/5
líbí...
možná více kontrastu.jinak pěkný nápad
podle mě víc barev a je to super
líbí
Hezký les. Škoda, že jde středem.
pripadá mi to ako cesta rozprávkovým lesom, už len nejakých škriatkov...5+
líbí