Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Krásné!;-)5+
zajímavá fotka, líbí
to otocenie ma nebere
dobrý nápad :-)
;)
5+ nahoře bych to trošku ořízl,jinak zajímavé, líbí se mi
... nebo virová? Ale zajímavé.
fajn
tady má někdo rád
....
obrácenou perspektivu co? .-) bo jak se tomu nadává ;-))))
....
jako Tomáš Petráček
Nahore oriznout, jojo.
Hm :-)
Mně by se ta vzhůronožka líbila i normálně, nápad dost dobrý.
B/W by lylo lepsi...
vyborne!
líbí
Ale jo :-) 5+
dobrý nápad, pekne spracované...
podarené
Super nápad!!
libi