Mouchy moc nemusím, ale když tak zapózovala
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6
mi se libi
Dobrý, ale možná bych radši viděl ostré to bližší oko
Petr Podzemny: diky za koment - ona zrovna mrkla potvora :-) .... ne vazne - fotil jsem to z ruky a udrzet ostrost, kde presne potrebuju je docela fuska - tim nechci obhajovat fotku
5+
Martin: Je mi to jasne, taky jsem se neco nafotil s kompaktem a ruznymi podomackymi predsadkami... :)