Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vítej..! 4+1 do začátku
vitaj,,, 4+1na privítanie
Vítej na FA. Je to po stranách hodně těsné a nahoře naopak zbytečně moc oblohy. Fotil bych naležato a tlačil ten šutr se stromy pryč ze středu. Motiv nejasný a veký kontrast též nepřidá. Prostě nic moc. Příště to snad bude lepší.
4+1 AHOJ!
Vítej na FA .)
4+1 vítej
Díky za přivítání a budu se snažit, aby to příště bylo fakt lepší ;-)