Takovy muj prvni maly experiment, diky za komentare a pripominky.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hmm. neviem co to je kua. ale vyzera to zaujimavo
Ty packy priste klido az nahoru :)
Luda76 - diky za pripominku, priste se vynasnazim :-)
Dominik Juriš: chtel jsem to prozradit pozdeji, ale ukecal si me - je to presne to co je v nazvu - 13,5 GB hard disk :-) kdysi jsem na nem prisel o vsechna data, tak jsem si ho ted zvecnil
kde je tam co ostrého???????
HDD to není maximálně nějaký fragment. Disků jsem viděl dost, ale co je toto, nevím. Vysvětli to prosím prostým :D
JC: Je to HD - IDE konektor, nebo spis detail jeho napojeni na desku disku - jestli to rikam spravne - velikost celekm asi 8 mm.
Herry: mas pravdu, jak vyresim nejaky detaily, tak jeste neco zkusim a uvidime
6/5
:D
..zaujímavý pohľad ;-)