tolik udajne vazi Chufuova pyramida.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí
jako predstava o impozantnosti pyramidy je to fajn.
Skoda ze se tam nevleznula cela ta pyramida....ale jinak u me libi
Jo, jo taky se mi z toho místa na záběr nevešla :)
Když takový název, tak bych nechal jen stavbu (nebo slečnu ořízl tak, aby ji jen hlava byla (ne)vidět.
Ahoj
Mně se ta kompozice docela líbí. Má to ale slabou kresbu a nevyvážený barvy.. To nebe pak nevytvoří s kameny ten jedovatě ostrý kontrast, jaký by tam určitě mohl být.. Já vím, moc plácám.. :-)
Ona by se tam vlezla, ale ta postava by potom zanikala - ona stoji dokonce hodne vepredu.
2 Rostislav Gallo: uplne souhlasim, ale tezce jsem zapasil s velikosti 200 kB :-(
dost huste
5++
5+ hehe
wow
6/5