•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 491 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Svítání na Preiner Wand II

1170(6.4) 48 hodin: 881 (6.4)
Emil Čelustka Emil Čelustka (99 182 bodů)
V galerii: Krajina

všímavější z vás si tuhle fotku nejspíš vybaví. ano, už ji tady jednou mám. litoval jsem toho, že světla v údolí zhasla jen 4 minuty před tím, že se objevilo slunce...

jednoho dne jsem si listoval v knížce Bryana Petersona - Naučte se vidět kreativně, kde Bryan na příkladu ukazuje, že není ostudou provést "drobnou softwarovou úpravu", pokud je to ku prospěchu věci... moc se mi ta myšlenka líbila a zkusil jsem to také. vzal jsem si o pár minut starší fotku a "rožnul" světla v údolí přesně tam, kde skutečně svítila...

kdo chce vidět originál, najde ho přes skupinu * Alpy - Rax *.

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Lukáš Evan DaSims
    Lukáš Evan DaSims
    celkem 9 879 bodů
    |
    29.12.2005 12:31
  • vojkovsky.com
    vojkovsky.com
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 12:31

    6+
    perfekt

  • ILEM 77
    ILEM 77
    celkem 5 404 bodů
    |
    29.12.2005 12:31
  • Palo F.
    Palo F.
    celkem 11 975 bodů
    |
    29.12.2005 12:31
  • www.radekjohn.eu
    www.radekjohn.eu
    celkem 12 689 bodů
    |
    29.12.2005 12:31
  • Martin Miškovský
    Martin Miškovský
    celkem 24 295 bodů
    |
    29.12.2005 12:31

    6+

  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    29.12.2005 12:32

    perfektní Emila, smekám...!

  • Nio
    Nio
    celkem 3 965 bodů
    |
    29.12.2005 12:32
  • Radek Šviderský
    Radek Šviderský
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 12:32

    Nádherné...

  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    29.12.2005 12:32

    dobrá práca...super

  • Jiří Krejčí PropertY
    Jiří Krejčí PropertY
    celkem 20 850 bodů
    |
    29.12.2005 12:33

    ...

  • Jaromír Kadeřábek
    Jaromír Kadeřábek
    celkem 220 115 bodů
    |
    29.12.2005 12:34

    super

  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 12:34
  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    29.12.2005 12:34
  • Soused Padevět
    Soused Padevět
    celkem 1 337 bodů
    |
    29.12.2005 12:34
  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    29.12.2005 12:35

    6+ no říkal jsem si, že už tu byla ;)

  • Doktor z hor
    Doktor z hor
    celkem 9 224 bodů
    |
    29.12.2005 12:35

    se světly je to lepší

  • Míra Hynek
    Míra Hynek
    celkem 11 103 bodů
    |
    29.12.2005 12:36
  • Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    celkem 82 138 bodů
    |
    29.12.2005 12:36
  • Katka Štvrtecká
    Katka Štvrtecká
    celkem 17 359 bodů
    |
    29.12.2005 12:36

    nadhera

  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    29.12.2005 12:37
  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 12:37
  • Martin Holek
    Martin Holek
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 12:37

    Emile tou "malou sofwarovou úpravou" jsi z toho udělal opravdu sedmičkovou fotku, ale je to dost věc názoru....podle mě to je až moc velká úprava, která dost hýbe s náladou fotky...proto nehodnotím, promiň;-)

  • chris 1
    chris 1
    celkem 4 208 bodů
    |
    29.12.2005 12:37

    super :)

  • Petr Gruber
    Petr Gruber
    celkem 14 479 bodů
    |
    29.12.2005 12:37
  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    29.12.2005 12:38
  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    29.12.2005 12:39

    -> Martin: dík za názor, v pohodě :-)

  • babu
    babu
    celkem 559 bodů
    |
    29.12.2005 12:42

    nádhera

  • Interpreter
    Interpreter
    celkem 929 bodů
    |
    29.12.2005 12:42
  • Radek Skoupý
    Radek Skoupý
    celkem 79 076 bodů
    |
    29.12.2005 12:42

    Porovnal jsem si je a líbí se mi obě :-)

  • Petr Šiška
    Petr Šiška
    celkem 18 704 bodů
    |
    29.12.2005 12:45
  • Vlado Hurajt - tjaruh
    Vlado Hurajt - tjaruh
    celkem 118 616 bodů
    |
    29.12.2005 12:46
  • Miroslav Urik
    Miroslav Urik
    celkem 62 437 bodů
    |
    29.12.2005 12:46
  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    29.12.2005 12:49

    6+

  • Daaali
    Daaali
    celkem 325 bodů
    |
    29.12.2005 12:50

    tak znovu ;-)

  • Jacek - Warmia
    Jacek - Warmia
    celkem 26 759 bodů
    |
    29.12.2005 12:51
  • Pavel Záhorec
    Pavel Záhorec
    celkem 166 770 bodů
    |
    29.12.2005 12:51

    Osobně se úplně neztotožňuji s tím červeným nádechem, jsem zastáncem spíš přirozenějšího výrazu. Spodní ořez je taky trochu nedořešený. Pěkná náladová fotka to je, ale k dokonalosti ještě lecos chybí.

  • elevenpix
    elevenpix
    celkem 11 000 bodů
    |
    29.12.2005 12:55

    viděl jsem obě, ta první měla pro mě lepší - černý -rámeček.

  • Fotograf 137
    Fotograf 137
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 12:56
  • Marek Bradáč Ballue
    Marek Bradáč Ballue
    celkem 28 125 bodů
    |
    29.12.2005 12:56
  • Viktor Pavel Vik
    Viktor Pavel Vik
    celkem 17 324 bodů
    |
    29.12.2005 12:58

    6+
    ano

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    29.12.2005 12:59

    no jo povedené...
    ale stupnice končí :))

  • Jan Andrašši arasid
    Jan Andrašši arasid
    celkem 22 932 bodů
    |
    29.12.2005 12:59

    RESPEKT.... fakt nadhera, jak je to vysoko??

  • Jan Kacar Kícr
    Jan Kacar Kícr
    celkem 2 290 bodů
    |
    29.12.2005 13:00

    wow! tohle je super

  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    29.12.2005 13:01
  • Michal Grepl
    Michal Grepl
    celkem 34 644 bodů
    |
    29.12.2005 13:02
  • Josef Omelka peppe
    Josef Omelka peppe
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 13:03

    jo!

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    29.12.2005 13:03

    atmosféru i náladu to ještě zvedlo a přitom úpravy jsou decentní pro mě skoro nepostřehutelné

  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    29.12.2005 13:04

    -> Pavel: červená je originál, použil jsem pouze P121. když si jednou přivstaneš a budeš mít štěstí, možná se budeš divit jako já... oproti původní fotce jsem maličko pohnul červeným kanálem, aby to celé nebylo tak moc do červena...

  • Šulo
    Šulo
    celkem 5 226 bodů
    |
    29.12.2005 13:05
  • HANA vitova
    HANA vitova
    celkem 77 047 bodů
    |
    29.12.2005 13:05

    zajímavé,ale vadí mi tam k dokonalosti ten sloupek s dráty...

  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    29.12.2005 13:05

    -> Karel: dík, dělal jsem to proto, aby ta krajina ožila - byla zabydlenou... myslím, že ten záměr to plní...

  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    29.12.2005 13:12

    -> Jan: 1.783m ...

  • hyzdic
    hyzdic
    celkem 64 446 bodů
    |
    29.12.2005 13:17

    jj, pomohol si tomu. uz povodna mala pre mna fasa naladu...

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 13:23

    :-))) fascinuje mě, jak někteří říkají kříži "sloupek s dráty" :-)))

    ... vše nej do nového roku, Emile! :-))

    Petr

  • Petr SOJKA
    Petr SOJKA
    celkem 11 118 bodů
    |
    29.12.2005 13:23

    krása...pěkně sis vyhrál:)

  • Dagmar Čadková
    Dagmar Čadková
    celkem 36 757 bodů
    |
    29.12.2005 13:27
  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    29.12.2005 13:28

    -> Petr: že si takových věcí vůbec všímáš ;-)

    i Tobě Petře! dobré světlo...

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 13:31
  • Igor Šteiner
    Igor Šteiner
    celkem 11 109 bodů
    |
    29.12.2005 13:39

    veľmo peknééé

  • Vlastimil Koutný
    Vlastimil Koutný
    celkem 48 371 bodů
    |
    29.12.2005 13:45
  • Marek Svoboda 1
    Marek Svoboda 1
    celkem 111 938 bodů
    |
    29.12.2005 14:06
  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    29.12.2005 14:16

    dobrý i s tím "sloupkem" :)

  • Václav Pižl
    Václav Pižl
    celkem 53 915 bodů
    |
    29.12.2005 14:29
  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 14:34

    ahoj..nadhera..:)

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    29.12.2005 14:37

    Jo jo, porovnával jsem pečlivě :)
    Přijde mi, že k té atmosféře o malinko více sedne ten černý rámeček.
    Světýlka tam rozhodně mají platnost, ostatně, kdybys to nepsal, tak to nikdo neví :) Takže je to spíš pro Tvoje svědomí :)
    Ten článeček jsem shodou okolností taky četl - včera (no, časově vlastně "dnes") před spaním :)))

    A která z těch dvou je lepší? Pro mne má každá něco do sebe, a obě jsou na šest :)

  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    29.12.2005 14:41

    -> Vojta: dík, takhle svědomitej umíš být jen ty :-) s tím rámečkem jsem váhal. zvítězil bílý, protože jsem chtěl něco jiného než u té předchozí verze...

    k tomu zda to přiznat nebo nepřiznat - já jsem zásadně pro fér hru. škoda, že to tak necítí i někteří jiní autoři...

  • DiSaBodnúť
    DiSaBodnúť
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 14:42
  • Michal Vališ
    Michal Vališ
    celkem 11 905 bodů
    |
    29.12.2005 14:43

    Super. Rozsvícené údolí udělalo moc. Koukal jsem na předchozí fotku a mám dojem, že byla kontrastnější a na mém monitoru to vypadalo lépe.

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    29.12.2005 14:44

    No jo, je těžký chtít po lidech férovost zrovna tady, když se jinde nevyžaduje... každej, kdo porušuje předpisy je machr... třeba co se rychlosti na dálnicích tejká...
    To už je daň společnosti... :(

    Přeju Ti dobrý světlo i do dalšího roku (let), VOJTa

  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    29.12.2005 14:48

    krasa

  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    29.12.2005 14:51

    -> Vojta: :-( smutná pravda.

    taky přeju všechno nej... a spoustu dobrého světla...

  • Andz1n
    Andz1n
    celkem 3 601 bodů
    |
    29.12.2005 14:52

    joo 6++

  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    29.12.2005 14:53

    -> Michal: dík, nedokážu sice posoudit, jak to vypadá na tvém monitoru, ale je pravda, že při vyvažování směrem k bílé se to celé trošku pohnulo...

  • Karel Balcar
    Karel Balcar
    celkem 1 778 bodů
    |
    29.12.2005 14:56

    Naprosto neuvěřitelně dokonalé. Jo, a proč vlastně nemůžu dát 8?

  • Maroš Plávka
    Maroš Plávka
    celkem 5 668 bodů
    |
    29.12.2005 14:58
  • Peter Duchovič
    Peter Duchovič
    celkem 23 212 bodů
    |
    29.12.2005 15:02
  • Roman Maliha
    Roman Maliha
    celkem 65 348 bodů
    |
    29.12.2005 15:06

    krásná :)))

  • Zbyněk Uher
    Zbyněk Uher
    celkem 103 743 bodů
    |
    29.12.2005 15:11
  • Peter Mečiar
    Peter Mečiar
    celkem 43 660 bodů
    |
    29.12.2005 15:25
  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    29.12.2005 15:29
  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    29.12.2005 15:32

    Vypadá to krásně, přirozeně.

  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    29.12.2005 15:42
  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    29.12.2005 15:43

    ta je..
    :o)

  • Eva Fischerová
    Eva Fischerová
    celkem 6 021 bodů
    |
    29.12.2005 15:44

    krása

  • Muréna Morey
    Muréna Morey
    celkem 29 688 bodů
    |
    29.12.2005 15:48
  • bonsaj
    bonsaj
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 15:48
  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    29.12.2005 15:55

    Krása :-)

  • Petr Ganaj
    Petr Ganaj
    celkem 20 043 bodů
    |
    29.12.2005 16:03
  • Daniel Kollár
    Daniel Kollár
    celkem 6 033 bodů
    |
    29.12.2005 16:15
  • tomas sliva
    tomas sliva
    celkem 32 255 bodů
    |
    29.12.2005 16:26

    Je to dobra knizka, mam ji:-)

  • krleš
    krleš
    celkem 2 127 bodů
    |
    29.12.2005 16:34
  • gabormen
    gabormen
    celkem 10 456 bodů
    |
    29.12.2005 16:41

    pěkná atmosféra, co pěkná, suprová atmosféra :))

  • Vojta Mihalík
    Vojta Mihalík
    celkem 5 810 bodů
    |
    29.12.2005 16:46
  • Milan Šulo
    Milan Šulo
    celkem 12 087 bodů
    |
    29.12.2005 16:54
  • Jiri Stefek
    Jiri Stefek
    celkem 23 367 bodů
    |
    29.12.2005 17:01

    ses hracicka :o))

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    29.12.2005 17:04
  • Petr Poppl
    Petr Poppl
    celkem 545 bodů
    |
    29.12.2005 17:13
  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    29.12.2005 17:16

    Bomba.. a ještě moje oblíbená PreinerWand..

  • Marian Lechnýř hloust
    Marian Lechnýř hloust
    celkem 33 062 bodů
    |
    29.12.2005 17:47

    Červenáé nebe se hodí na snímky evokující peklo nebo drama. Sem mi to nějak neladí.

  • Tom Hartman
    Tom Hartman
    celkem 12 742 bodů
    |
    29.12.2005 17:49

    super

  • Antonín Vinkler Toncek - www.antoninvinkler.com
    Antonín Vinkler Toncek - www.antoninvinkler.com
    celkem 13 512 bodů
    |
    29.12.2005 17:50

    ta prvni mela dramatictejsi oblohu... a celkove lepsi podani barev (mozna za to muze barva ramecku...) ale tady jsou zase svetelka... 5++++++++ = 6+ :))

  • Petra Farkašová
    Petra Farkašová
    celkem 17 436 bodů
    |
    29.12.2005 17:56
  • Jaromír Klein
    Jaromír Klein
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 18:22
  • tomski bengovič
    tomski bengovič
    celkem 11 909 bodů
    |
    29.12.2005 18:28
  • pb
    pb
    celkem 28 294 bodů
    |
    29.12.2005 19:05

    6++

  • darebak
    darebak
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 19:44

    ++

  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    29.12.2005 19:48

    jo, super knižka, ja mam všechny tři z té řady a jsou vynikající ..

  • Milan K
    Milan K
    celkem 32 309 bodů
    |
    29.12.2005 19:50

    Perfektné

  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 20:03

    já jsem si zrovna říkal že jim ta světýlka nějak moc svítí :-), ale je to povedený zásah..., a "sloupek s dráty"..., no, pobavil jsem se :-), ale od toho tu daná uživatelka je aby se poučila z vlastních chyb

  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    29.12.2005 20:24

    6+ parádní kousek

  • lusa
    lusa
    celkem 52 260 bodů
    |
    29.12.2005 20:40

    dielo sa podarilo

  • AB 3
    AB 3
    celkem 16 912 bodů
    |
    29.12.2005 20:44
  • Tom Z.
    Tom Z.
    celkem 121 057 bodů
    |
    29.12.2005 20:45
  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    29.12.2005 20:48
  • Pavel Klíma
    Pavel Klíma
    celkem 47 259 bodů
    |
    29.12.2005 20:51
  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    29.12.2005 20:57

    Pěkný výhled

  • Jitulka75
    Jitulka75
    celkem 18 265 bodů
    |
    29.12.2005 20:58

    moc pěkný :)

  • Bohumil KAFKA.NET Boros
    Bohumil KAFKA.NET Boros
    celkem 13 747 bodů
    |
    29.12.2005 20:59

    pekne

  • Rosťa Raška
    Rosťa Raška
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 21:19
  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    29.12.2005 21:25
  • Hanny
    Hanny
    celkem 13 699 bodů
    |
    29.12.2005 21:30
  • Jiri Rudovsky cedli
    Jiri Rudovsky cedli
    celkem 7 917 bodů
    |
    29.12.2005 21:50
  • Michal Kvarda
    Michal Kvarda
    celkem 116 301 bodů
    |
    29.12.2005 21:53

    Rosvicena svetla se mi libi. Mam pocit, ze horizont sice malinko pada, ale zas je rovne kriz, coz se mi zda lepsi.

  • Mudr Cvak
    Mudr Cvak
    celkem 34 512 bodů
    |
    29.12.2005 22:24
  • Amelie
    Amelie
    celkem 1 694 bodů
    |
    29.12.2005 22:34
  • Rolada
    Rolada
    celkem 2 394 bodů
    |
    29.12.2005 22:45
  • Fotograf 132
    Fotograf 132
    celkem 0 bodů
    |
    29.12.2005 23:09

    Pěkné

  • Sendi
    Sendi
    celkem 3 480 bodů
    |
    29.12.2005 23:10

    máš to hodně vyvedený, líbí oboje....ale ten sloupek s dráty!:D:D

  • Miroslava MiKi. Kinclerová
    Miroslava MiKi. Kinclerová
    celkem 57 840 bodů
    |
    29.12.2005 23:15
  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    30.12.2005 05:34

    ***

  • Josef Malý Pepa z depa
    Josef Malý Pepa z depa
    celkem 29 184 bodů
    |
    30.12.2005 06:27
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    30.12.2005 06:43

    krásné

  • Sharpinka alias Škerko
    Sharpinka alias Škerko
    celkem 30 392 bodů
    |
    30.12.2005 06:59

    tyyyyy jo!!!! skvelé... (neviem, čo si čakal, že na to poviem, hh.., proste úžas)

    a "sloupek s dráty"... :o))))))) hláška dňa.. :D

  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    30.12.2005 07:32

    hm...!

  • Martin Myška morlor.net
    Martin Myška morlor.net
    celkem 0 bodů
    |
    30.12.2005 07:46

    6+

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    30.12.2005 07:50
  • Pavel Záhorec
    Pavel Záhorec
    celkem 166 770 bodů
    |
    30.12.2005 08:01

    Emile, právě proto, že po těch kopcích taky lezu, tak se mi ten červený nádech zdá nepřirozený, zvláště u těch odvrácených stran skal. Já jsem jenom řekl svůj názor týkající přirozenosti. Jak bych to viděl já je třeba tady: http://album.volny.cz/zahorec/view.php?album_id=32167&view_page=0&browse_page=0#img

  • Ota Hevler
    Ota Hevler
    celkem 37 275 bodů
    |
    30.12.2005 08:39
  • MaCrek
    MaCrek
    celkem 5 867 bodů
    |
    30.12.2005 08:48
  • M. J.
    M. J.
    celkem 30 048 bodů
    |
    30.12.2005 09:37

    ...super ;o)

  • milda Miloš K.
    milda Miloš K.
    celkem 62 437 bodů
    |
    30.12.2005 09:57
  • syrka
    syrka
    celkem 268 076 bodů
    |
    30.12.2005 09:58

    móóóóc kráááásný

  • Vlado Orolín
    Vlado Orolín
    celkem 26 222 bodů
    |
    30.12.2005 10:00
  • Radek Masár
    Radek Masár
    celkem 21 863 bodů
    |
    30.12.2005 11:24
  • Bambus
    Bambus
    celkem 31 015 bodů
    |
    30.12.2005 11:51
  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    30.12.2005 12:30

    U první fotky jsem dal 7,tady bych dal 7+ ikdyž jsi tomu dopomohl,moc na to nekoukám,důležitý je výsledek a ten je ještě lepší než ta první verze 7++

  • marcelkonecny.com
    marcelkonecny.com
    celkem 27 377 bodů
    |
    30.12.2005 14:29

    proc zas ta cervena? :/

  • RedWine
    RedWine
    celkem 33 323 bodů
    |
    30.12.2005 23:14
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    30.12.2005 23:21
  • Pavel Šťastný 1
    Pavel Šťastný 1
    celkem 9 057 bodů
    |
    01.01.2006 22:04

    Ať ti to v celém roce vychází jak si sám představuješ...

  • Kamil Šrubař
    Kamil Šrubař
    celkem 15 297 bodů
    |
    03.01.2006 09:55
  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    03.01.2006 21:38

    parádička ....

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    celkem 180 929 bodů
    |
    03.01.2006 22:18
  • Juraj Šebok
    Juraj Šebok
    celkem 11 793 bodů
    |
    04.01.2006 01:05

    skoda ze kriz nie je este trochu vyraznejsi, 6+

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    04.01.2006 12:12

    daako ma ta cervena neberie tuto...trosku mocna je

  • SiPiT
    SiPiT
    celkem 15 732 bodů
    |
    04.01.2006 20:52
  • kuavik
    kuavik
    celkem 16 821 bodů
    |
    05.01.2006 09:20

    hmm.. dobrý filtr :)

  • Martin Šťastný Stagr
    Martin Šťastný Stagr
    celkem 9 420 bodů
    |
    06.01.2006 11:13
  • Dodge85
    Dodge85
    celkem 833 bodů
    |
    07.01.2006 09:41
  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    08.01.2006 18:57
  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    09.01.2006 06:37
  • Otakar Mucha
    Otakar Mucha
    celkem 19 921 bodů
    |
    09.01.2006 09:42
  • Sara Slavik
    Sara Slavik
    celkem 32 973 bodů
    |
    11.01.2006 21:45
  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    12.01.2006 20:32
  • Radim Spitzer
    Radim Spitzer
    celkem 135 351 bodů
    |
    13.02.2006 01:52
  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    25.04.2006 00:27
  • Karol Lentík
    Karol Lentík
    celkem 0 bodů
    |
    26.04.2006 01:06
  • fabo
    fabo
    celkem 23 364 bodů
    |
    23.05.2006 09:04
  • Eduard Sturdik
    Eduard Sturdik
    celkem 9 357 bodů
    |
    23.05.2006 09:15

    tie filtre niekedy robia take pekne divy

  • Kill Bill
    Kill Bill
    celkem 24 517 bodů
    |
    23.05.2006 09:17
  • Plant
    Plant
    celkem 9 118 bodů
    |
    23.05.2006 09:29

    super

  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    31.05.2006 11:42
  • Martin Molnár Matthew
    Martin Molnár Matthew
    celkem 16 326 bodů
    |
    09.06.2006 11:19

    +++

  • JardaS 1
    JardaS 1
    celkem 2 198 bodů
    |
    24.06.2006 17:52
  • Michal Pokorný
    Michal Pokorný
    celkem 2 931 bodů
    |
    24.06.2006 17:55
  • mattes
    mattes
    celkem 19 570 bodů
    |
    17.07.2006 14:54

    jj dobrá práce :o)

  • LuMaX
    LuMaX
    celkem 11 469 bodů
    |
    29.07.2006 11:34

    ...aj toto...

  • Jitka Smazaná
    Jitka Smazaná
    celkem 0 bodů
    |
    30.07.2006 20:31
  • Jana Teltschová yanka
    Jana Teltschová yanka
    celkem 17 259 bodů
    |
    04.09.2006 18:26

    hmm kraasa , naozaj :)

  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    17.10.2006 21:20

    nádherné

  • Jules Hacava
    Jules Hacava
    celkem 98 bodů
    |
    09.11.2006 11:47

    +

  • Fotograf 133
    Fotograf 133
    celkem 92 661 bodů
    |
    11.11.2006 12:26

    :o)

  • pepi 1
    pepi 1
    celkem 19 008 bodů
    |
    17.11.2006 22:07
  • Michal Rehak
    Michal Rehak
    celkem 6 838 bodů
    |
    17.11.2006 22:32
  • Martin 16
    Martin 16
    celkem 0 bodů
    |
    18.02.2007 10:39
  • Milan Kusala
    Milan Kusala
    celkem 9 326 bodů
    |
    07.03.2007 20:53
  • HELA Medunová
    HELA Medunová
    celkem 10 141 bodů
    |
    30.04.2007 22:54
  • jlm
    jlm
    celkem 4 587 bodů
    |
    17.05.2007 20:55
  • Marie Trčková 1
    Marie Trčková 1
    celkem 0 bodů
    |
    29.05.2007 16:50

    fantazie

  • Jana Slaměná
    Jana Slaměná
    celkem 0 bodů
    |
    22.08.2007 16:36
  • Any
    Any
    celkem 1 279 bodů
    |
    11.10.2007 16:03
  • Python
    Python
    celkem 3 291 bodů
    |
    22.05.2008 18:45
  • tekooman
    tekooman
    celkem 18 714 bodů
    |
    16.12.2008 20:37
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    30.03.2010 17:16

Další informace

Vloženo: 29. 12. 2005
Album: * Alpy - Rax *
Zobrazeno: 438 x
Fotoaparát: Canon EOS 10D

Štítky fotografie

  • emotivní 28287x
  • experiment 15738x
  • hory 20038x
  • obloha 12666x

Další fotky autora

  • Jestřáb lesní
  • Zugspitze
  • Nebesa pod námi
  • Croda Rossa
  • Baranec
  • Eisenerzer Reichenstein, východní stěna
  • Neostrý odraz
  • Toskánské vlnění
  • Podvečerní nálada
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Doubrava
  • Serpentiny na Sölkpass
  • ***
  • Pálava
  • U nás II
  • ...v Lužických lesích....
  • Obzor
  • na horské louce...
  • --- chorvatská ---
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.