Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nějak se nám to jezero vylejvá...
tk
padá
houpacka
podivné barvy
nějak táhne do modra
Pěkně zachycené místo, škoda jen ta rozdílná struktura hladiny v popředí a v "pozadí"...
Pěkná, škoda hurizontu ...
kompozice