•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 654 fotografií Černobílé foto
    • 101 495 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Josef Holota
      Josef Holota | Diskuse ke galeriím | dnes 14:25
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Smutná kráska

786(6.1) 48 hodin: 226 (5.9)
Ot s Ot s (18 417 bodů)
V galerii: Černobílé foto

Neostrost jde bohužel na vrub objektivu kompaktu.

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Jonesy
    Jonesy
    celkem 4 781 bodů
    |
    11.12.2005 16:49

    - jo líbí

  • Martin Holek
    Martin Holek
    celkem 0 bodů
    |
    11.12.2005 16:49

    6-

  • Darka
    Darka
    celkem 72 831 bodů
    |
    11.12.2005 16:50
  • tomastomb
    tomastomb
    celkem 4 827 bodů
    |
    11.12.2005 16:50

    Hodne dobry..

  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    11.12.2005 16:50

    6-

  • lusa
    lusa
    celkem 52 260 bodů
    |
    11.12.2005 16:52
  • Alexander Jamernegg
    Alexander Jamernegg
    celkem 23 119 bodů
    |
    11.12.2005 16:52
  • Angelika Špicarová
    Angelika Špicarová
    celkem 243 267 bodů
    |
    11.12.2005 16:53

    5++
    Příjemné

  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    11.12.2005 16:56

    pre mňa super

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    11.12.2005 16:57
  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    11.12.2005 16:58
  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    11.12.2005 16:59

    ...dobré foto - líbí

  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    11.12.2005 16:59

    Pěkné :-)

  • Taťána Havlíčková
    Taťána Havlíčková
    celkem 75 246 bodů
    |
    11.12.2005 17:00
  • Ivo Martinka
    Ivo Martinka
    celkem 17 951 bodů
    |
    11.12.2005 17:03
  • Non Phixion
    Non Phixion
    celkem 7 696 bodů
    |
    11.12.2005 17:06
  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    11.12.2005 17:11
  • Zuzana Frkalova 1
    Zuzana Frkalova 1
    celkem 610 bodů
    |
    11.12.2005 17:11

    dokonalost sama

  • Adam Stráník
    Adam Stráník
    celkem 16 549 bodů
    |
    11.12.2005 17:16

    neostrost nevadí, snad ji ani nevidim:-D spíš bych to ale šoupnul doprava... takhle to na mě působí tak zvláštně. ale pěkný, i když trochu morbidní:-D

  • Ot s
    Ot s
    celkem 18 417 bodů
    |
    11.12.2005 17:21

    Adamovi: minulý týden jsem vystavila fotku, kde jsem růži šoupla více doprava. Nechtěla jsem vystavit to samé :-)

  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    11.12.2005 17:24
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    11.12.2005 17:27

    pěkný

  • uyghjk
    uyghjk
    celkem 0 bodů
    |
    11.12.2005 17:28

    krasne, velmi

  • Jozef Fabo
    Jozef Fabo
    celkem 34 029 bodů
    |
    11.12.2005 17:36
  • Jana Sonntágová
    Jana Sonntágová
    celkem 2 364 bodů
    |
    11.12.2005 17:39
  • Petr Hasala
    Petr Hasala
    celkem 5 339 bodů
    |
    11.12.2005 17:49
  • elevenpix
    elevenpix
    celkem 11 000 bodů
    |
    11.12.2005 18:17

    Škoda těch bílejch teček v kapkách.

  • Viktor M.
    Viktor M.
    celkem 13 526 bodů
    |
    11.12.2005 18:20
  • Iva Vágnerová bla
    Iva Vágnerová bla
    celkem 7 191 bodů
    |
    11.12.2005 18:27
  • Jitulka75
    Jitulka75
    celkem 18 265 bodů
    |
    11.12.2005 18:55

    pro mně SUPER fotečka :) tu 3 nechápu :-/

  • Ot s
    Ot s
    celkem 18 417 bodů
    |
    11.12.2005 18:58

    To Jitulka: abych pravdu řekla, jsem z té 3 trochu zaskočená, co se dá dělat, stane se :-)

  • Iva Vágnerová bla
    Iva Vágnerová bla
    celkem 7 191 bodů
    |
    11.12.2005 18:59

    technicky to dokonalý je, to jo (až na tu šedivost - mám radši kontrastnější fotky), ale mám-li to hodnotit jako fotku, tak pro mě je to strašlivě umělé, na mě ta fotka nepromlouvá, nedává mi žádné pocity. je studená a z mého pohledu jen fotka na efekt, pro mě je ta fotka prostě jen dobrá..

    hodnocení je subjektivním vnímáním dané věci a já to vnímám takhle, takže se omlouvám, pokud ti to není vhod :)

  • Ot s
    Ot s
    celkem 18 417 bodů
    |
    11.12.2005 19:08

    To Iva: pokud mi někdo dává 4 a méně bodů, vždycky jsem ráda, proč je to tak

  • Kristina Kix
    Kristina Kix
    celkem 6 825 bodů
    |
    11.12.2005 19:09
  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    11.12.2005 19:41
  • Mirek Novák
    Mirek Novák
    celkem 0 bodů
    |
    11.12.2005 20:37
  • Jan Krejsa
    Jan Krejsa
    celkem 13 367 bodů
    |
    11.12.2005 23:16
  • Ola
    Ola
    celkem 72 452 bodů
    |
    11.12.2005 23:18

    No, to je laciná výmluva - i s kompaktem se dají dělat ostré fotky! Tohle se mi zdá ostré dost, výhrady mám k umístění květu - myslím, že vzhledem k natočení, by měl být spíš vlevo!

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    12.12.2005 06:37
  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    12.12.2005 09:23

    pekné

  • M. E. D. A.
    M. E. D. A.
    celkem 0 bodů
    |
    12.12.2005 11:47
  • Lucie Kovářová
    Lucie Kovářová
    celkem 2 267 bodů
    |
    12.12.2005 15:34
  • Lukáš Vacek
    Lukáš Vacek
    celkem 14 303 bodů
    |
    15.12.2005 11:48

    nice!

  • Martin Šťastný Stagr
    Martin Šťastný Stagr
    celkem 9 420 bodů
    |
    15.12.2005 17:52
  • Vladimír Žilka
    Vladimír Žilka
    celkem 7 621 bodů
    |
    15.12.2005 22:08
  • Radim Spitzer
    Radim Spitzer
    celkem 135 351 bodů
    |
    18.12.2005 12:59
  • radim kolibík
    radim kolibík
    celkem 7 966 bodů
    |
    18.12.2005 13:15
  • Flexa
    Flexa
    celkem 5 971 bodů
    |
    18.12.2005 13:17

    fajn..hodně líbí..

  • M. J.
    M. J.
    celkem 30 048 bodů
    |
    18.12.2005 16:13

    ;o)

  • Milada Sladká
    Milada Sladká
    celkem 2 223 bodů
    |
    18.12.2005 18:00
  • Peter Kurtis JacQueS
    Peter Kurtis JacQueS
    celkem 39 373 bodů
    |
    18.12.2005 19:50

    perfektne foto a fajn atmosfera.. :o)

  • Michal Vóža
    Michal Vóža
    celkem 16 187 bodů
    |
    26.12.2005 15:52
  • Peter Duchovič
    Peter Duchovič
    celkem 23 212 bodů
    |
    26.12.2005 16:07
  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    26.12.2005 16:12

    faaajn

  • mior
    mior
    celkem 0 bodů
    |
    26.12.2005 16:46
  • pb
    pb
    celkem 28 294 bodů
    |
    26.12.2005 16:46
  • www.radekjohn.eu
    www.radekjohn.eu
    celkem 12 689 bodů
    |
    26.12.2005 17:27
  • J.a.r.k.a.
    J.a.r.k.a.
    celkem 4 566 bodů
    |
    26.12.2005 17:33

    ..to je!

  • Aleš Hejmánek AleX
    Aleš Hejmánek AleX
    celkem 7 819 bodů
    |
    26.12.2005 18:24
  • Josef Omelka peppe
    Josef Omelka peppe
    celkem 0 bodů
    |
    26.12.2005 18:52

    waw..

  • Bredla
    Bredla
    celkem 187 bodů
    |
    26.12.2005 19:39

    líbí

  • Pavol Kamenský
    Pavol Kamenský
    celkem 7 367 bodů
    |
    27.12.2005 07:41
  • marťule 1
    marťule 1
    celkem 29 227 bodů
    |
    27.12.2005 09:29
  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    27.12.2005 10:17

    urcite kopec roboty.. ja ale taketo veci moc nemusim :) takze idem dalej..

  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    27.12.2005 11:20
  • Fotograf 118
    Fotograf 118
    celkem 0 bodů
    |
    27.12.2005 12:46
  • Jan Vejmola
    Jan Vejmola
    celkem 29 865 bodů
    |
    27.12.2005 17:03
  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    27.12.2005 17:04
  • Tomáš Kraus
    Tomáš Kraus
    celkem 5 482 bodů
    |
    27.12.2005 21:55

    najs.... mozna v barve lepsi.

  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    28.12.2005 10:57
  • Tomáš Gregárek 1
    Tomáš Gregárek 1
    celkem 22 646 bodů
    |
    28.12.2005 11:49
  • Nio
    Nio
    celkem 3 965 bodů
    |
    28.12.2005 12:19
  • Milan Šulo
    Milan Šulo
    celkem 12 087 bodů
    |
    28.12.2005 14:02
  • Vladimír Pelašenko
    Vladimír Pelašenko
    celkem 10 158 bodů
    |
    28.12.2005 15:24

    Paráda.

  • Mária Melicherčíková
    Mária Melicherčíková
    celkem 22 507 bodů
    |
    28.12.2005 15:43
  • Petra Filípková ESTRELLKA
    Petra Filípková ESTRELLKA
    celkem 20 087 bodů
    |
    28.12.2005 16:57
  • Peter Jarolim
    Peter Jarolim
    celkem 14 352 bodů
    |
    28.12.2005 20:27
  • Lukáš Gruber
    Lukáš Gruber
    celkem 13 289 bodů
    |
    29.12.2005 08:52

    Na mě je fotografi moc smutná a vadí moc černé vlevo. Promin, ale je to muj pocit, takze za 5.

  • Martin Miškovský
    Martin Miškovský
    celkem 24 295 bodů
    |
    29.12.2005 17:26

    6+

  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    30.12.2005 07:43
  • Jiri Rudovsky cedli
    Jiri Rudovsky cedli
    celkem 7 917 bodů
    |
    30.12.2005 08:26

    čisté ..

  • Šulo
    Šulo
    celkem 5 226 bodů
    |
    30.12.2005 08:56
  • Palo F.
    Palo F.
    celkem 11 975 bodů
    |
    30.12.2005 12:57

    Pekné.

  • bubbak
    bubbak
    celkem 9 328 bodů
    |
    30.12.2005 20:48
  • Destil
    Destil
    celkem 1 097 bodů
    |
    31.12.2005 18:15

    fajne ruzicky

  • Peter  P A U K...PP...
    Peter P A U K...PP...
    celkem 34 743 bodů
    |
    01.01.2006 13:14
  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    01.01.2006 18:24
  • JardaS 1
    JardaS 1
    celkem 2 198 bodů
    |
    01.01.2006 19:35

    moc pekna ruzicka,neni co dodat

  • bohemiansoul
    bohemiansoul
    celkem 0 bodů
    |
    02.01.2006 11:05

    neostrost stranou ... :) skvela prace se svetlem a pp ... prijemny prevod do CB .. diky za nahled v me galerii :) a STASTNY NOVY ROK

  • Miroslav Žďárský aka Paski
    Miroslav Žďárský aka Paski
    celkem 25 986 bodů
    |
    02.01.2006 12:39
  • jan dvořák termit
    jan dvořák termit
    celkem 5 117 bodů
    |
    02.01.2006 17:51
  • milda Miloš K.
    milda Miloš K.
    celkem 62 437 bodů
    |
    02.01.2006 22:06

    dost líbí :))

  • PaNe
    PaNe
    celkem 0 bodů
    |
    03.01.2006 10:28

    pro mě to nemá chybu - super

  • tomas.starik
    tomas.starik
    celkem 13 611 bodů
    |
    03.01.2006 21:26

    co dodat? :-)

  • nedašov nedašov
    nedašov nedašov
    celkem 15 437 bodů
    |
    04.01.2006 09:37
  • alex 1
    alex 1
    celkem 7 001 bodů
    |
    04.01.2006 09:54
  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    04.01.2006 10:24
  • Tibor Tomasch
    Tibor Tomasch
    celkem 14 889 bodů
    |
    04.01.2006 11:09
  • kuavik
    kuavik
    celkem 16 821 bodů
    |
    05.01.2006 08:56

    jo

  • mEcaDO
    mEcaDO
    celkem 0 bodů
    |
    05.01.2006 09:09

    6- Drobna neostrost na L strane...

  • Láďa Vít
    Láďa Vít
    celkem 53 072 bodů
    |
    05.01.2006 10:59

    fakt krásná

  • Pepe 4
    Pepe 4
    celkem 13 873 bodů
    |
    05.01.2006 11:12
  • Džaro
    Džaro
    celkem 4 672 bodů
    |
    05.01.2006 22:55
  • Marie Trčková
    Marie Trčková
    celkem 21 280 bodů
    |
    06.01.2006 09:47

    Fotky kytek máš moc pěkný ...... :o)

  • r o m a n   ..  er
    r o m a n .. er
    celkem 40 825 bodů
    |
    07.01.2006 15:51
  • Lucia Knížková 1
    Lucia Knížková 1
    celkem 0 bodů
    |
    07.01.2006 16:29
  • Dana Hujerová 1
    Dana Hujerová 1
    celkem 3 721 bodů
    |
    09.01.2006 11:08
  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    09.01.2006 15:50

    tu som uz bol:))

  • pm 2
    pm 2
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2006 08:20
  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    10.01.2006 09:58

    !

  • Viktor Pavel Vik
    Viktor Pavel Vik
    celkem 17 324 bodů
    |
    11.01.2006 11:06
  • Jaroslav Pavlíček
    Jaroslav Pavlíček
    celkem 9 448 bodů
    |
    11.01.2006 12:59
  • Hubert Poláček
    Hubert Poláček
    celkem 88 862 bodů
    |
    11.01.2006 15:01

    5+

  • grant
    grant
    celkem 9 690 bodů
    |
    14.01.2006 19:44
  • Míra Hynek
    Míra Hynek
    celkem 11 103 bodů
    |
    18.01.2006 06:28
  • Martin Labik
    Martin Labik
    celkem 14 189 bodů
    |
    18.01.2006 08:21
  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    19.01.2006 16:49
  • Jaroslav Kruliš Jaroslaf
    Jaroslav Kruliš Jaroslaf
    celkem 24 783 bodů
    |
    22.01.2006 17:26
  • Vít Kratochvíl
    Vít Kratochvíl
    celkem 4 899 bodů
    |
    22.01.2006 17:52

    6 a půl

  • Richard Brejník -  www.rbphoto.wbs.cz
    Richard Brejník - www.rbphoto.wbs.cz
    celkem 60 173 bodů
    |
    23.01.2006 13:40
  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    23.01.2006 15:45
  • Jarda Kvapil __
    Jarda Kvapil __
    celkem 15 218 bodů
    |
    23.01.2006 16:17
  • Jirka Mlčoch
    Jirka Mlčoch
    celkem 9 073 bodů
    |
    26.01.2006 20:11

    hmm

  • Lukáš Tichý
    Lukáš Tichý
    celkem 3 535 bodů
    |
    29.01.2006 13:21
  • Mirabilis
    Mirabilis
    celkem 33 801 bodů
    |
    30.01.2006 13:39

    +

  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    31.01.2006 09:32
  • Erik Márfoldy
    Erik Márfoldy
    celkem 1 939 bodů
    |
    01.02.2006 05:17
  • pajinka
    pajinka
    celkem 4 840 bodů
    |
    02.02.2006 11:38
  • František Richter 1
    František Richter 1
    celkem 77 891 bodů
    |
    03.02.2006 16:21
  • Milan Bubeníček
    Milan Bubeníček
    celkem 70 162 bodů
    |
    05.02.2006 14:36

    dobrá, dobrá

  • Ivan BLLEMBY Krejza
    Ivan BLLEMBY Krejza
    celkem 42 329 bodů
    |
    05.02.2006 15:41
  • Marek Bradáč Ballue
    Marek Bradáč Ballue
    celkem 28 125 bodů
    |
    06.02.2006 16:22

    působivé

  • Fotograf 127
    Fotograf 127
    celkem 62 bodů
    |
    07.02.2006 09:19

    tak jak je dobré

  • Petr 7
    Petr 7
    celkem 27 153 bodů
    |
    12.02.2006 09:59
  • Vladimír Gígel kaktusar
    Vladimír Gígel kaktusar
    celkem 6 329 bodů
    |
    05.03.2006 13:39

    pekné foto, aj vo farbe by bola fajn, nie?

Další informace

Vloženo: 11. 12. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 191 x
Fotoaparát: Sony DSC-V1

Štítky fotografie

  • makro 35439x
  • příroda 107574x
  • černobílá fotografie 49236x

Další fotky autora

  • Zlatavý podvečer
  • Nerozluční přátelé
  • Tajemnou uličkou...
  • Květ dobra
  • Smutný pohled do duše
  • Takový všední večer...
  • "Uhněte všichni, pospíchám!"
  • 28%
  • V něžném závoji mlhy
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Rovnováha
  • Zákrok...
  • ****
  • ...
  • Nefotografovat!
  • poloviční krytí
  • Stromy
  • zezoo
  • Kmeny
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.