Jeden podvečer, kdy byl letošní podzim ještě barevný. Na toto místečko chodí několik mých přátel "pytláků" skutečně odpočívat :-))
***********************************************
Formát: digital, 8 Megapixel
Čas: 1/80 s.
Clona: 6,30
Ohnisková vzdálenost (EQ 35 mmm): 28,00 mm
ISO: 100
Režim: M (manuál)
Přechodový filtr Hoya
***********************************************
Pěkný den všem :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné
líbí
velmi pekné
pro mě je to skvostné
5+
příjemné :)
proč tolik oblohy?
6+
pěkné
pěkné pokoukání
2 Marian: nejen pokoukání, je tam neuvěřitelný klid protože přehrada je zavřená, takže tam nepotkáš (tedy většinou)ani živáčka lidského. Jen ptáci, všeliká havěť a klid :-))
líbí
paráda
povedené ...
Krásná práce Kocoure,o místě ani nehovořím :-)
pripomina mi to pozadie nejakej webovej hry - strielanie kacic alebo nieco podobne :) 5+
..pekný
6+
...moc pěkné
dobré
prima
fajn
6+1 nádherné
moc líbí..! 6+
veľmi príjemné pozeranie...
5+
hezká