Jo vlastně to je ten prapodivný svět dospělých :-D
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:o)))
alenka v ríši "divov".. :)
skvělé!!
5++
nápad dobrý, ale...
středovka mi k tomu nesedí. sukně vpravo ruší. a jelikož nemám rád částečné desaturace, tak bez bodu
2Mara: to nebyl nápad, byla to momentovka na Slavnostech Pětilisté růže. Prostě se tam ta holčina objevila a měla svůj svět, snad proto jsem ten"dospělácký" oddělil desaturací. Snažil jsem se ji dostat ze středu ale nebylo to ono, ale i tak dík za názor :-))
pěkné
pěkné
:))
:o)
:o))
5++
:o)))
Holcicka ma useknute nohy, vypada jako pridana z jine fotky...
2 Roman Kajfozs: stojí ve žlábku který je napříč silnicí, a navíc to byla dera trhovkyně takže "dobově" oblečená a ty šatečky byly tak dlouhé, že nohy stejně nebyly vidět :-)