Na toto sem narazil při procházce po perném týdnu, v Tisovských skalách. Asi to nebude nic moc ale bylo uz celkem pozde a spatne svetlo takze asi to nej co sem lapnul :) Budu rad za cokoli, spise koments. Diky
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
6--
ides na to dobre ale obrysy v pravo ee.
4++
pěkné
pekne ale kazi mi to tam trochu ty obrysy v pravo ale jinak moc pekne:-)
TO Dominik: jj jsou tam blbe ale holt pevna skala :) a odjinud se nenaskytalo to co vidite :)
5+
mne sa to paci velmi
posunul bych se s fotakem trochu doprava...aby byly zrejme jen obrysy stromu a mozna pridal jeste nejake volne misto vlevo. 5
moc pěkná fotka
Pěkné :-)
Hezké-líbí se mi
líbí tak jak je
TO Michal Cabela: Veru ono na vrcholku skaly nebylo moc mistna na manevrovani :)
me se libi
5+
fajn 5+
5+
5+
jo
Je to malé a neostré.
nejak dost cestujes
Výborná fotografie bez výhrad
fajna je ta obloha...
moc pekne, strom se nemusel dotykat s krovim vedle nej.. 5++
tu pravou stranu bych asi říznul a nechal tam víc místa vlevo
aha, teď jsem si přečet ostatní komenty, tak beru zpět:))
možná se mi to jen zdá, ale ten strom mi připadá málo ostrý
vypada to nadherne