večerní jezero Tiilikka
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kompo mi nesedne...melo to bejt uplne jinak...
obloha stromy voda..kazdy v jedny tretine a ne tohle
to muselo byt paradne.
4+
5+
2 David - no, ono tam nebe jako takové vlastně není. Voda a nebe jedno jsou (proto taky "jezerní nebe") a proto zaujímají větší část než polovinu (možná i víc než dvě třetiny, ale neměřil jsem to). Přesto dík za názor.
2 Dominik - to si piš, že bylo :-)
5+
6-
hezké