•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 483 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

KITEBOARDING - III

890(6.1) 48 hodin: 546 (6.1)
David Vepřek   www.davidveprek.com David Vepřek www.davidveprek.com (69 202 bodů)
V galerii: Reportáž

----------------------------------------------------------------------------------------------
Fotogalerie RELAX - http://relax.swich.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------
Fotoaparát: Nikon D70
Objektiv: Nikkor 70-300
Formát: digital, 6.1 Megapixel
Datum: 2.7.2005 - 19:050
Lokace: Peniscola - Španělsko
Ohnisková vzdálenost : 300 mm
Čas: 1/1000 sekundy
Clona: 5,6
ISO: 200
Korekce expozice : 0
Filtr: -
SW úpravy: ruzne
----------------------------------------------------------------------------------------------
mirne to pada snad si nevsimnete :)
----------------------------------------------------------------------------------------------

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Vojtěch 2
    Vojtěch 2
    celkem 4 689 bodů
    |
    20.08.2005 11:51
  • MartiX
    MartiX
    celkem 868 bodů
    |
    20.08.2005 11:53

    povedené!

  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    20.08.2005 11:53

    hmmm

  • Ev _ A
    Ev _ A
    celkem 251 bodů
    |
    20.08.2005 11:55
  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    20.08.2005 11:55
  • Radovan Just
    Radovan Just
    celkem 4 056 bodů
    |
    20.08.2005 11:56
  • Jan Tichý
    Jan Tichý
    celkem 29 658 bodů
    |
    20.08.2005 11:56
  • Michal Maroš
    Michal Maroš
    celkem 1 370 bodů
    |
    20.08.2005 12:02

    hezké

  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    20.08.2005 12:03

    super :)

  • Martin Zachar
    Martin Zachar
    celkem 15 781 bodů
    |
    20.08.2005 12:04
  • JEAN PIERRE- PŘEPALSOFTMANIAK- ONLINE
    JEAN PIERRE- PŘEPALSOFTMANIAK- ONLINE
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 12:04
  • Fotograf 91
    Fotograf 91
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 12:05

    Bezva kompozice.:o)

  • Alexander Jamernegg
    Alexander Jamernegg
    celkem 23 119 bodů
    |
    20.08.2005 12:06
  • Petr Vachtl
    Petr Vachtl
    celkem 22 015 bodů
    |
    20.08.2005 12:07
  • Martin Studenovský
    Martin Studenovský
    celkem 6 701 bodů
    |
    20.08.2005 12:07
  • Gwann - Nejširší muzejník kustod širokých sbírek
    Gwann - Nejširší muzejník kustod širokých sbírek
    celkem 14 346 bodů
    |
    20.08.2005 12:09
  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    20.08.2005 12:09

    Moc pekný!

  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    20.08.2005 12:10
  • Islanďan
    Islanďan
    celkem 19 839 bodů
    |
    20.08.2005 12:18

    paráda 6+

  • Jakub Šmolík
    Jakub Šmolík
    celkem 409 bodů
    |
    20.08.2005 12:19

    Parádní fotka, výborná dynamika! Jen možná trošku nechápu, proč jsi tam uměle dotvořil tu vinětaci - bez ní by mi to přišlo ještě lepší...

  • pierrre
    pierrre
    celkem 27 203 bodů
    |
    20.08.2005 12:21
  • Daniel Pavlicek
    Daniel Pavlicek
    celkem 11 070 bodů
    |
    20.08.2005 12:23

    6++ tak na tohle se uz taky chystam....

  • Peter Oslanec Vrtik
    Peter Oslanec Vrtik
    celkem 17 861 bodů
    |
    20.08.2005 12:41
  • BURZUM
    BURZUM
    celkem 39 058 bodů
    |
    20.08.2005 12:49
  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    20.08.2005 12:53
  • Jaromír Klein
    Jaromír Klein
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 12:59

    5++

  • Zdeněk Machát 1
    Zdeněk Machát 1
    celkem 819 bodů
    |
    20.08.2005 13:04

    hezké :-),v pozadí je to "umělé"

  • FGR
    FGR
    celkem 108 bodů
    |
    20.08.2005 13:12
  • Petr Šalati
    Petr Šalati
    celkem 23 870 bodů
    |
    20.08.2005 13:27
  • Petr Komárek
    Petr Komárek
    celkem 21 592 bodů
    |
    20.08.2005 13:38

    jo!

  • erik alias eros
    erik alias eros
    celkem 4 281 bodů
    |
    20.08.2005 13:39

    preco mi to pride cele ako montaz

  • Kněža
    Kněža
    celkem 15 384 bodů
    |
    20.08.2005 13:43
  • Radek Masár
    Radek Masár
    celkem 21 863 bodů
    |
    20.08.2005 13:59

    6+. Pěkný

  • Damik
    Damik
    celkem 18 669 bodů
    |
    20.08.2005 14:06
  • Jirka Mlčoch
    Jirka Mlčoch
    celkem 9 073 bodů
    |
    20.08.2005 14:07

    super :)

  • Tomáš Hloušek
    Tomáš Hloušek
    celkem 1 754 bodů
    |
    20.08.2005 14:11
  • Ján Varchola
    Ján Varchola
    celkem 70 287 bodů
    |
    20.08.2005 14:37

    ...neviem, pozeram na to a z pozadia som trosku zmeteny :)) podla dof by mal byt ten boarder v pozadi pekne maznuty, aj s "padakom" :) nepridaval si ho tam nahodov? :)

    foka pekna :)

  • litervody
    litervody
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 14:39
  • Biatch
    Biatch
    celkem 23 765 bodů
    |
    20.08.2005 14:39
  • Michal Mrázek 1
    Michal Mrázek 1
    celkem 9 076 bodů
    |
    20.08.2005 14:44
  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    20.08.2005 15:01
  • Petra Farkašová
    Petra Farkašová
    celkem 17 436 bodů
    |
    20.08.2005 15:07

    +

  • azi
    azi
    celkem 5 922 bodů
    |
    20.08.2005 15:11

    6+

  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    20.08.2005 15:14
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    20.08.2005 15:18
  • Vláďa Plicka
    Vláďa Plicka
    celkem 14 816 bodů
    |
    20.08.2005 15:22

    good

  • Matouš Pokorný
    Matouš Pokorný
    celkem 209 bodů
    |
    20.08.2005 15:25

    pekna fotka a super sport :o)

  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    20.08.2005 15:25

    Ta vinětace protilehlých rohů zdůrazňuje hlavní motiv a diagonálu, paráda.

  • Tibor Pospíšil
    Tibor Pospíšil
    celkem 10 234 bodů
    |
    20.08.2005 15:28
  • Jan Kacar Kícr
    Jan Kacar Kícr
    celkem 2 290 bodů
    |
    20.08.2005 15:33

    protože nemám rád sport! jinak 7

  • M.E.1 V.
    M.E.1 V.
    celkem 17 014 bodů
    |
    20.08.2005 16:13
  • ada
    ada
    celkem 2 009 bodů
    |
    20.08.2005 16:16
  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 16:18
  • Daniel Basjuk
    Daniel Basjuk
    celkem 51 393 bodů
    |
    20.08.2005 16:20
  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    20.08.2005 16:44

    normalne som pocitil ten vietor

  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 16:48

    dost husta montaz...stacil tam ten jeden v popredi ajtak by to bola super fotka....ta vlepenica na maznutom pozadi to uz dostava trosku do inej kategorie ...skoda

  • Panthomas
    Panthomas
    celkem 8 637 bodů
    |
    20.08.2005 17:02
  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    20.08.2005 17:07

    6+

  • Tomáš Kincl
    Tomáš Kincl
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 17:20

    nebýt tam přilepený ten druhý, dám 5-6, vzhledem k montáži (navíc provedené značně ledabyle) uvažuju o trojce. Co mi poradíte?

  • Josef Barmský
    Josef Barmský
    celkem 21 170 bodů
    |
    20.08.2005 17:22
  • Petr Komárek
    Petr Komárek
    celkem 21 592 bodů
    |
    20.08.2005 17:32

    nj,ze ja si tu fotku neprohlid vic:) .... skoda ze jsi lhal kdyz jsi psal SW upravy...............za to bych dal 2

  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    20.08.2005 17:44

    Tak takhle jsi to vyřešil? Šikovné!:) Já jsem se potýkala s tím, jak ho vyfotit, aby to nebyla fotka pětkrát vyšší než široká, když jsem chtěla, aby ten padák byl vidět. Hmm, šňůry u prvního a vrch u vzdáleného, dobrý nápad.

  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    20.08.2005 17:53

    No ta sw uprava je děsná...! :-/ 4++

  • Tomáš Bartůsek tbart
    Tomáš Bartůsek tbart
    celkem 31 820 bodů
    |
    20.08.2005 17:58

    +

  • Milan Červenka 1
    Milan Červenka 1
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 18:15

    vyborny okamzik, akorat me rusi ostry zadni "padak", kdyz je vsechno za prvnim kitistou rozmazane... a taky bych rekl, ze tam je domontovany, nebo ne?

  • Jiří Kopecký
    Jiří Kopecký
    celkem 6 914 bodů
    |
    20.08.2005 18:16
  • delete
    delete
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 18:31

    me to pripada strasne neprirozeny...ten zadni...montaz?Kdyby tam nebyl ten vzadu je to super

  • Angelika Špicarová
    Angelika Špicarová
    celkem 243 267 bodů
    |
    20.08.2005 18:31

    6++
    Skvělé!!!

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    20.08.2005 18:38
  • Hanny
    Hanny
    celkem 13 699 bodů
    |
    20.08.2005 18:54
  • David Bergman
    David Bergman
    celkem 7 456 bodů
    |
    20.08.2005 19:03

    :))))) hm

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    20.08.2005 19:43
  • Petr Lusk Bros
    Petr Lusk Bros
    celkem 56 076 bodů
    |
    20.08.2005 20:14

    bez toho dodělanýho frajera vzadu by to bylo za 7

  • tomas sliva
    tomas sliva
    celkem 32 255 bodů
    |
    20.08.2005 20:45

    Kompozice je perfektni

  • Fotograf 57
    Fotograf 57
    celkem 227 bodů
    |
    20.08.2005 20:54

    promiň, nelíbí

  • Pavel Petruška
    Pavel Petruška
    celkem 123 105 bodů
    |
    20.08.2005 20:57

    dojmy: různé... :D

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    20.08.2005 21:04

    se mu to jede, když to má s kopce... jinak soudím, že ten mravenec topící se v pozdí to zazdil... škoda

  • Miroslav Struhár
    Miroslav Struhár
    celkem 33 114 bodů
    |
    20.08.2005 21:19
  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    20.08.2005 21:43
  • darebak
    darebak
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 21:58
  • GdH
    GdH
    celkem 8 486 bodů
    |
    20.08.2005 22:37

    no asi by to chtělo víc přemejšlet při tom montování ;) jinak fajn foto

  • attina Eliška Vorlová
    attina Eliška Vorlová
    celkem 74 736 bodů
    |
    20.08.2005 22:57
  • Fotograf 110
    Fotograf 110
    celkem 0 bodů
    |
    20.08.2005 23:10
  • EASTON Jirka Šára
    EASTON Jirka Šára
    celkem 9 237 bodů
    |
    20.08.2005 23:13
  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    21.08.2005 00:16

    Niekedy je menej viac.

  • Jan Imrich
    Jan Imrich
    celkem 20 671 bodů
    |
    21.08.2005 00:35
  • Peter Lengyel
    Peter Lengyel
    celkem 0 bodů
    |
    21.08.2005 00:53

    s tym typkom v pozadi si robil urcite ako so samostatnou vrstvou... stacilo na nu hodit nejaky blur a bolo by to uzasne...

  • Peter Lengyel
    Peter Lengyel
    celkem 0 bodů
    |
    21.08.2005 00:55

    a este jedna vec nesedi... typka v pozadi taha padak inym smerom ako je vlna od jeho boardu.. !!! (ci nie..?) ;o)

  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    21.08.2005 07:19
  • F K
    F K
    celkem 107 951 bodů
    |
    21.08.2005 07:24
  • Aleš Kočí
    Aleš Kočí
    celkem 39 163 bodů
    |
    21.08.2005 08:44
  • Bogdan Pytlik
    Bogdan Pytlik
    celkem 7 453 bodů
    |
    21.08.2005 09:19
  • Aleš Pátek
    Aleš Pátek
    celkem 0 bodů
    |
    21.08.2005 09:22
  • Jiří Mikulec Shadow
    Jiří Mikulec Shadow
    celkem 27 487 bodů
    |
    21.08.2005 09:33
  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    21.08.2005 09:49
  • Josef Kočí deda pepa
    Josef Kočí deda pepa
    celkem 1 101 bodů
    |
    21.08.2005 10:32
  • Petr Šimčík Pt
    Petr Šimčík Pt
    celkem 19 903 bodů
    |
    21.08.2005 11:46
  • Jan Schiel Maxim67
    Jan Schiel Maxim67
    celkem 18 902 bodů
    |
    21.08.2005 13:02

    Ten druhej je tam navíc, ak když už, tak měl být taky rozostřenej.

  • David Špaček
    David Špaček
    celkem 16 914 bodů
    |
    21.08.2005 13:05
  • mEcaDO
    mEcaDO
    celkem 0 bodů
    |
    21.08.2005 19:07
  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    22.08.2005 07:39

    super!

  • skalsky.net
    skalsky.net
    celkem 16 424 bodů
    |
    22.08.2005 08:51

    vyborna fotka, kompozicne se mi moc libi. Ale dost mi tam nesedi na pozadi ten druhej clobrda. Na to, jak je pozadi za DOF, tak je o poznani ostrejsi, pusobi to dost jako montaz ... a u tehle fotky je to moc velka skoda :(

  • martin hrabovský
    martin hrabovský
    celkem 11 047 bodů
    |
    22.08.2005 09:24
  • milanXY
    milanXY
    celkem 8 218 bodů
    |
    22.08.2005 12:29

    bomba

  • Mirek Pýcha
    Mirek Pýcha
    celkem 1 216 bodů
    |
    22.08.2005 17:19
  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    22.08.2005 17:58

    nebudu hodnotit..je to dost blby...

  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    22.08.2005 22:10

    Takze predne bych rad podekoval, vsem za komentare a nejaky ten bodik. Pravdou je ze jsem tu montaz docel odflaknul, nadruhou stranu byla fotka bez kridla takova nijaka, s rozmazanym kridlem lepsi no a s ostrym kridlem nejlepsi, pak uz jen zbejvalo vyresit jezdce. Rozmaz odpovidajici okoli byl prilis kontrastni s ostrym kridlem proto jsem zvolil maznuti zhruba na puli cesty mezi ostrym kridlem a rozmazanym pozadim.

  • valetol
    valetol
    celkem 0 bodů
    |
    23.08.2005 11:37
  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    23.08.2005 13:45
  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    23.08.2005 18:04
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    24.08.2005 17:24
  • Ján Macho
    Ján Macho
    celkem 87 400 bodů
    |
    24.08.2005 18:29
  • jipi
    jipi
    celkem 5 584 bodů
    |
    25.08.2005 11:04
  • POB
    POB
    celkem 0 bodů
    |
    26.08.2005 14:32
  • Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    Rastislav Filičko Fiťma-- ultrazvuk
    celkem 20 128 bodů
    |
    27.08.2005 21:34
  • Jiří Rösner
    Jiří Rösner
    celkem 4 153 bodů
    |
    30.08.2005 11:00
  • KTO
    KTO
    celkem 2 037 bodů
    |
    31.08.2005 13:29
  • Tomáš Ostrý varnag
    Tomáš Ostrý varnag
    celkem 9 686 bodů
    |
    04.09.2005 20:46
  • Marek Gálik
    Marek Gálik
    celkem 12 087 bodů
    |
    18.09.2005 20:38
  • Karel Svoboda
    Karel Svoboda
    celkem 16 086 bodů
    |
    09.10.2005 21:49

    jo tohle ma super dynamiku

  • OSK-ART.COM
    OSK-ART.COM
    celkem 10 286 bodů
    |
    27.10.2005 17:01
  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    06.11.2005 22:35

    Kompozicne super, jen je opravdu HODNE videt, ze ten zadni je dodelavanej...

  • Roman Chlumský
    Roman Chlumský
    celkem 233 bodů
    |
    09.12.2005 17:43
  • Mirek Kaiser
    Mirek Kaiser
    celkem 34 905 bodů
    |
    11.01.2006 17:14
  • vojkovsky.com
    vojkovsky.com
    celkem 0 bodů
    |
    25.01.2006 23:16
  • Juan Perverez
    Juan Perverez
    celkem 0 bodů
    |
    02.02.2006 22:46
  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    10.02.2006 23:27
  • Olí 1
    Olí 1
    celkem 138 bodů
    |
    21.03.2006 22:39
  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    01.04.2006 13:42
  • Ivan BLLEMBY Krejza
    Ivan BLLEMBY Krejza
    celkem 42 329 bodů
    |
    09.04.2006 19:52
  • Jan Bambas
    Jan Bambas
    celkem 30 747 bodů
    |
    16.05.2006 07:20

    Ten zadní Kiteboarder je přikreslwnej a to dost okatě, jinak povedené 5++

  • Lenka lennelka Imrichová
    Lenka lennelka Imrichová
    celkem 22 332 bodů
    |
    16.05.2006 22:02
  • M A TT Y
    M A TT Y
    celkem 2 623 bodů
    |
    24.05.2006 19:24
  • lpl
    lpl
    celkem 35 901 bodů
    |
    24.05.2006 19:31

    skvele...!

  • Muréna Morey
    Muréna Morey
    celkem 29 688 bodů
    |
    24.05.2006 19:33
  • Laďa Přidal
    Laďa Přidal
    celkem 39 239 bodů
    |
    24.05.2006 19:34
  • Michal Grepl
    Michal Grepl
    celkem 34 644 bodů
    |
    24.05.2006 19:48
  • katchka
    katchka
    celkem 8 854 bodů
    |
    24.05.2006 19:49
  • Tomáš Vondra
    Tomáš Vondra
    celkem 1 880 bodů
    |
    06.06.2006 02:51
  • veeva- ML
    veeva- ML
    celkem 1 049 bodů
    |
    08.06.2006 16:25

    sic nevim co to je vzadu za blechu, ale jinak parádička!

  • Miroslava MiKi. Kinclerová
    Miroslava MiKi. Kinclerová
    celkem 57 840 bodů
    |
    09.06.2006 03:41
  • www.imasik.cz
    www.imasik.cz
    celkem 0 bodů
    |
    17.06.2006 15:27

    Nad bodovanim tehle "zmatlane" montaze mi zustava rozum stat.

  • Martina Šmýdová
    Martina Šmýdová
    celkem 5 304 bodů
    |
    23.06.2006 09:06
  • Rastislav Jílek
    Rastislav Jílek
    celkem 38 293 bodů
    |
    04.08.2006 08:06
  • Marek Švantner
    Marek Švantner
    celkem 43 756 bodů
    |
    18.08.2006 10:28

    Zda sa to montaz.. a vidiet to!!!

  • RedWine
    RedWine
    celkem 33 323 bodů
    |
    09.10.2006 13:42
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    06.01.2007 12:12
  • pierre77svk
    pierre77svk
    celkem 80 bodů
    |
    13.02.2007 00:05

    Nalepený surfer v pozadí kole oči až strach.

  • Klomel
    Klomel
    celkem 16 299 bodů
    |
    21.02.2007 14:39
  • Hubert Poláček
    Hubert Poláček
    celkem 88 862 bodů
    |
    21.02.2007 14:47

    asi ako Ilja Mašík 17.6.2006 15:27

  • Olga Zapletalova
    Olga Zapletalova
    celkem 17 380 bodů
    |
    21.02.2007 15:00
  • František Uhrovič
    František Uhrovič
    celkem 50 782 bodů
    |
    14.03.2007 13:14

    6+

  • Michal Bukovský
    Michal Bukovský
    celkem 5 341 bodů
    |
    07.04.2007 20:03

    za nepovedenou montáž

  • Boris Tomáška
    Boris Tomáška
    celkem 24 324 bodů
    |
    15.04.2007 21:17

    :-(((

  • kar 1
    kar 1
    celkem 0 bodů
    |
    10.05.2007 08:30

    ++

  • sRw fotí prakticou
    sRw fotí prakticou
    celkem 9 806 bodů
    |
    10.05.2007 13:50
  • Fotograf 119
    Fotograf 119
    celkem 0 bodů
    |
    10.05.2007 16:38
  • dwoika 1
    dwoika 1
    celkem 1 069 bodů
    |
    19.05.2007 03:33

    to je masakr

  • Peter Hájek
    Peter Hájek
    celkem 205 bodů
    |
    12.09.2007 13:44
  • Roman Kašpárek
    Roman Kašpárek
    celkem 2 760 bodů
    |
    03.12.2007 22:17
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    11.12.2007 14:11

    take fotky ani nechcem vidiet.. :(( mal som asi 200 podobnych z belgicka a francuzska.. podarilo sa mi ich vymazat..

    noo a taato.. paci sa mi..

  • Syčák
    Syčák
    celkem 1 117 bodů
    |
    12.01.2008 22:59

    panacek vzadu, jinak super

  • Roman Hradecký
    Roman Hradecký
    celkem 38 473 bodů
    |
    06.02.2008 19:45
  • Andrea Němcová
    Andrea Němcová
    celkem 49 501 bodů
    |
    29.07.2009 12:56

    :D dobrá iluze (myslím tím draka a jezdce)

Další informace

Vloženo: 20. 8. 2005
Album: Sport
Zobrazeno: 537 x
Fotoaparát: Nikon D70

Štítky fotografie

  • momentky 29287x
  • moře 7818x
  • sport 12015x
  • voda 14656x

Další fotky autora

  • - downhill -
  • MoNkEy BuSsInEsS
  • ..., ale já mám vážně polední pauzu ?
  • Sleepers
  • KILLER FROM THE BOTTLE
  • - we love snow -
  • - KUBajsz -
  • -mariina-
  • - podzimní abstrakce -
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Karavana otroků...
  • Randevú ...
  • Hrady v Polsku
  • V záchranné stanici Huslík...
  • Kapverdy - Cesaria Evora
  • dialog
  • * ŠTYBY *
  • K Hameráku zima přichází...
  • RALLY II
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.