Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
natocit fotak trosku doleva?
skoda tech odlesku
4++ ten odlesk
4++
to je dobre...
Dost dobre!
Škoda odlesku, jinak paráda.
TM/AI=4/5
súhlas s Jurajom
Jako juraj.
aha! tak toto jsem predtim vubec nevidel. Zkusil bych vlozit vetsi obrazek
Mě se to líbí!!!
líbí