Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5++
Nádhera - velmi povedené ;o)
vyborne foto! 6+
carovne
Moc pěkné (i když mi trošku vadí rozmazaný spodek - přesto za 6).
spis by se mi to libilo ostre od zacatku a aby se ostrost postupne ztracela... ale prima ! 5+
hmmm
pěknej bílej rybíz, přimlouvám se za jinou barvu rámečku
působivé