Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěknej ale trošku ti to padá doprava ....
Libi, utnul bych ale asi kousek vody odspoda, musim se Jany zastat, voda je temer vodorovne, takze "padani" je opticky klam dany uhlem podhledu.
jako zwak, i uhel samotneho mostu mi prijde oki
4++ Srovnej náklon a bude to super.
pěkné
nepada, je to opticky klam.
krasna fotka, mosty ja mam rad
Ne, ne, ta voda není rovně. Stačí si zmenšit okno a odrolovat dolů. Malinko to padá, ale stejně se mi to líbí :-)
joj ten most je super, trochu mi vadia hrany... :))
klam neklam, vypadá to, že se pilíře kácí. jinak líbí
voda je dle meho skutecne temer vodorovne, spise to asi chtelo se trzet vertikaly