Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Zelenej ještěr na zeleném pozadí. Včera tu byl žlutej na žlutém. Ta hlava se mi zdá moc světlá, rámeček se mi taky moc nelíbí a ten klacek vpředu ?
Jinak ale milé zvíře
mám rád velké ještěrky :)
+1 za ten skvostný hřeben. Je vidět, že zvíře je chováno dobře a s láskou.
4+ skoda toho klaciku a tech barev
viz Jarin
větev překáží....no leguánovi(?) zřejmě ne:-)
Nevyrovnané osvětlení.
nevím, jestli mu prospělo to zelené tónování ... a ta větvička vadí
Pěkné, taky mám jednoho v galerii, ale není můj a je to jen detail.