Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkná atmosféra
Mlhu umíš.
Fakt, mlha ti jde :), zrovna ji mám i za oknem. Ořez shora bych uvítala. Možná i fotit na šířku.
to se povedlo
krásná mlha
orez ano. Mas rada zrcadleni, ze?
naozaj troska orezat
ako Hanka
libi atmoska :o)
souhlas s Hankou S. :) ..teda az na tu mlhu za oknem,tu nemam
Zajímavá atmosféra ...
Určite orezať,aby tam vznikli súmerné polovice.
mas peknejsi mlhu! :)
pekny
Pěkné, na šířku by to asi bylo lepší
určitě to chtělo na šířku a najít v té mlze nějaký motiv, který tu fotku "strhne" - takhle je to málo výrazné... opět kompozice
neco vyrazneho by fakt neskodilo.
pocit..
4++
skoda, ze se mi to cele nevejde na monitor:-(
Není nad mlhu, to jsou pak fotky:)!
pěkné, ale ořezal bych to shora a ty stavidla vlevo mi to trochu ruší!
Pekná atmosféra, tajuplné a napäté.
6 + "plusy " za Odrazy.
ořez z hora a pryč výpusť na levo.
fíha, umíš!
dobreee
prijemny sposob depresie