Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkná kompozice, škoda že nebylo lepší počasí ....
dtto
Jako Kapsa.
4+++
je to hezky, ale ta lod mela byt nekde jinde... ale co uz s tim, kdyz clovek nema dny na to,aby postaval u kazde fotky...
a co tak BW?