Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
neni videt jeho druhe oko -1
pre mna lepšia ako "úsmev" iba by pre čistotu ba som vyretušoval to pod hlavou v LDR
foto líbí 5+
fajn, chcelo by to ale vacsie, viac priestoru pred zobakom..
Michal: to je jasne, je to totiz z ineho uhlu :)
bodiky (5++)