Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
já nevím, s tím bleskem a já bych jí nerval....
Super fotka, len nechty na ruke by mali byť vyčistené. Ruší to krásu a dosť silne.
Ako nápad ocenujem, ale ten blesk vytiahol ruku a rusi mna osobne velmi
hezký nápad, ale ten blesk ...
spíš název stop a moc světla vlevo.
Zajímavé!
Velice dobrý nápad