Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Velmi pěkné, jen konec je nějaký neostrý ... a je to trochu zrnité ;o)
radsi cerne pozadi a vice detailu v kutce
Rámeček by se mi líbil spíš kontrastní, jinak pěkné.
... a ještě k tomu ten rámeček!
Líbí...
celkem pěkné, ale trochu větší hloubka ostrosti by nebyla marná a z rámečku mi vadí jen ta červená linka
5+
kompozicia aj ramcek sa mi pacia...len trosku ostrejsie mohlo byt
5+ asi bych dal přednost tmavšímu rámečku
trochu vetsi hloubku ostrosti
Jako Jirka Kos
veeelmi pekne,ten ramik si uplne trafila,vyzara to na to,ze Janka je velka romanticka
Zajímavá kompozice. Ten rámeček asi nebyl nejvhodnější...
Výborně! V takové kombinaci s rámečkem ani není na škodu bílé pozadí. Má to nádech lowkey :o)
rámeček pěkný, i barvy jsou hezké
jen bych ocenil vyšší ostrost na hranách, lehce se to do té bílé ztrácí
líbí kompozice, volila bych jiné barvy, ale přidávám bod za odvahu experimentovat
asi bych volil jiny ramecek, ale jinak libi moc
Pěkná kompozice ale vadí mi pozadí a taky bych to zepředu doblejsknul, je to trošku tmavé ....
Příliš světlé, nelíbí se mi to zadní nasvícení, též se přikláním k černému rámečku.
prekrasny
prííma
Je to vynikající, škoda ale malé hloubky ostrosti...
vadí mi pozadí a bílý okraj - působí rušivě
Výborné především kompozičně.
4++
Chybí mi trochu více ostrosti.
5+, měl jsem tu PFko s vánočním kaktusem - tohle vypadá jako obrácený negativ -:))
nemůžu jinak.... :-) 7
moc pěkný a ten rámeček je k tomu dokonalý
tak todle už chce 7ku :-)