Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Rybička by byla hezká, kdyby byla ostrá a z boku.
z boku by ani být nemusela, ale ostřejší mohla:-)
5+ pěkné, trošku ostřejší by to bylo hned za 6.
4-5 ostrost
Fotka a námět je to pěkný ale provedení pokulhává.Chybí ostrost hlavního motivu a jsou patrné odrazy na skle akvária.4+
Pekná.Co je to zač?
Neostré
chybi ostrost...