Vďaka za názory a pripomienky.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5-
Protisvetlo je zaujimave. Vycarovalo krasnu sviezu zelenu.
Ale chcelo by to asi kratsi cas, lebo je to mierne neostre. Mozno presnejsie zaostrit...
Asi pofukovalo, co?
skooda ze to je maznute..inak fakt fareben mi to sedi..rusi ma to dost ked je maznuta fotka
barevně příjemný....
++
Škoda toho rozmáznutí, jinak hezké
pekne svetlo
líbí-protisvětlo je ok.
svetlo páči, škoda ostrosti
světelně fajn, ale ostrostí zaostává