•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 654 fotografií Černobílé foto
    • 101 495 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Josef Holota
      Josef Holota | Diskuse ke galeriím | dnes 14:25
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

... a odjel

480(5.5) 48 hodin: 288 (5.4)
Vladimír Leitner Vladimír Leitner (69 569 bodů)
V galerii: Černobílé foto

Zvrtnutej kotník a k tomu skleróza, děsná kombinace.

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Geminijt
    Geminijt
    celkem 1 719 bodů
    |
    12.02.2008 00:44

    Pěkné, škoda toho tmavého čtverce vlevo nahoře, ale kdo by ho sundaval??? to je mi jasné :-)

  • efrafa
    efrafa
    celkem 1 900 bodů
    |
    12.02.2008 01:01
  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    12.02.2008 01:03

    neviem jako to tam vyzeralo...ale mam pocit,že si to nemusel dat na stred...trochu sa s tým kompozicne pohrat...ale že si to Ty,ocením dobré oko ;) 4+

  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    12.02.2008 01:10

    :D

  • fanda francik
    fanda francik
    celkem 2 814 bodů
    |
    12.02.2008 01:24
  • Tadeáš Frano
    Tadeáš Frano
    celkem 945 bodů
    |
    12.02.2008 03:01

    wow
    pico

  • Tadeáš Frano
    Tadeáš Frano
    celkem 945 bodů
    |
    12.02.2008 03:02

    super stredovka

  • Z. Karber
    Z. Karber
    celkem 0 bodů
    |
    12.02.2008 05:14
  • syrka
    syrka
    celkem 268 076 bodů
    |
    12.02.2008 05:58

    co dodat?
    .....no ze života!

  • normik NORBERT mikš
    normik NORBERT mikš
    celkem 40 137 bodů
    |
    12.02.2008 06:19
  • Nožička Jan
    Nožička Jan
    celkem 10 091 bodů
    |
    12.02.2008 06:44

    heh, fajn, nevim...

  • Renata Kratochvílová
    Renata Kratochvílová
    celkem 22 899 bodů
    |
    12.02.2008 06:52

    :)

  • Jindra Kodýdek 1
    Jindra Kodýdek 1
    celkem 0 bodů
    |
    12.02.2008 07:09

    Jen malá poznámka: Ten čtverec vlevo nahoře tomu dodává prostor, bez něj by foto byla minimálně o jeden bod horší... :-)
    "Nestředovka" by byla lepší, ale kdo ví, jestli to na místě šlo komponovat jinak.
    Opět musím pochválit Vladimírovo dobré oko; nejenom kompoziční...

    5/6, spíše blíže k 5.

  • Onkl Helm
    Onkl Helm
    celkem 8 246 bodů
    |
    12.02.2008 07:14
  • oleo
    oleo
    celkem 10 453 bodů
    |
    12.02.2008 07:18

    + postreh

  • ivan mátis
    ivan mátis
    celkem 51 838 bodů
    |
    12.02.2008 07:20

    uvazoval som nad 7

  • F 4
    F 4
    celkem 0 bodů
    |
    12.02.2008 07:23

    6+

  • Lojzi Richterová
    Lojzi Richterová
    celkem 22 774 bodů
    |
    12.02.2008 07:34

    :-)

  • MR
    MR
    celkem 49 bodů
    |
    12.02.2008 07:35
  • Vítězslav Podhorský
    Vítězslav Podhorský
    celkem 3 763 bodů
    |
    12.02.2008 07:42
  • artgallery -1 7
    artgallery -1 7
    celkem 0 bodů
    |
    12.02.2008 08:06
  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    12.02.2008 08:16

    Taky se mi zdá, že šlo trochu lépe komponovat, ale škoda že chybí i kategorie humor.
    5

  • ne 1
    ne 1
    celkem 0 bodů
    |
    12.02.2008 08:21
  • tt 3
    tt 3
    celkem 21 176 bodů
    |
    12.02.2008 08:24

    Fajn postreh. :-)

  • Monika Bodlinka Ježková Y N
    Monika Bodlinka Ježková Y N
    celkem 1 719 bodů
    |
    12.02.2008 08:29

    trošku se peru s kompozicí, jinak líbí, fajn postřeh, název i komentář :)

  • Mudr Cvak
    Mudr Cvak
    celkem 34 512 bodů
    |
    12.02.2008 08:30

    Zajímavý námět, pobavilo.

  • Odhlášený
    Odhlášený
    celkem 4 142 bodů
    |
    12.02.2008 08:45

    :o))) Pokud to tak bylo doopravdy a není aranžovaná, tak dobrý moment!

  • Jaroslav Šramar
    Jaroslav Šramar
    celkem 28 203 bodů
    |
    12.02.2008 08:49
  • Jarmila  - Karamel
    Jarmila - Karamel
    celkem 70 569 bodů
    |
    12.02.2008 09:06

    po ránu jsi mě upřímně rozesmál,díky :)))Vladimíre, to je faj jako vždy

  • syky - hú - lú - vú
    syky - hú - lú - vú
    celkem 4 509 bodů
    |
    12.02.2008 09:09
  • Harry Bürger
    Harry Bürger
    celkem 9 735 bodů
    |
    12.02.2008 09:09
  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    12.02.2008 09:43

    :)

  • ArBen
    ArBen
    celkem 507 bodů
    |
    12.02.2008 09:43

    :-)

  • iva 2
    iva 2
    celkem 15 088 bodů
    |
    12.02.2008 11:16

    ... a nebo zázrak uzdravení chromého na parkovišti...

  • Max Pomeranč
    Max Pomeranč
    celkem 62 064 bodů
    |
    12.02.2008 12:03

    super

  • Karel Vaněk 1
    Karel Vaněk 1
    celkem 2 558 bodů
    |
    12.02.2008 12:04

    :-)

  • Tomáš K
    Tomáš K
    celkem 19 536 bodů
    |
    12.02.2008 13:19

    a to měl stoprocentně Trabanta ještě k tomu všemu!!! :-)) ahoj Vladimíre

  • Johanna
    Johanna
    celkem 32 599 bodů
    |
    12.02.2008 13:20
  • Martin Kusyn
    Martin Kusyn
    celkem 5 510 bodů
    |
    12.02.2008 16:25

    :D

  • wojtar
    wojtar
    celkem 95 976 bodů
    |
    12.02.2008 16:37

    super postřeh-pobavilo

  • Martin Fuka
    Martin Fuka
    celkem 5 647 bodů
    |
    12.02.2008 16:46

    :-)

  • Roman Hradecký
    Roman Hradecký
    celkem 38 473 bodů
    |
    12.02.2008 17:36
  • roobeed
    roobeed
    celkem 27 900 bodů
    |
    12.02.2008 17:44
  • Renata Kosnarová
    Renata Kosnarová
    celkem 52 932 bodů
    |
    12.02.2008 17:51
  • Rudo Krašovic
    Rudo Krašovic
    celkem 5 441 bodů
    |
    12.02.2008 17:58
  • Angelika Špicarová
    Angelika Špicarová
    celkem 243 267 bodů
    |
    12.02.2008 21:43

    Asi bych zkusila umístit značku mimo střed snímku, jinak bezva.

  • magda langhans la-guna
    magda langhans la-guna
    celkem 32 243 bodů
    |
    12.02.2008 22:29
  • Pavel Zizzu Kryka
    Pavel Zizzu Kryka
    celkem 23 080 bodů
    |
    12.02.2008 22:34

    Kategorie "Černý humor" :-)))

  • mattes
    mattes
    celkem 19 570 bodů
    |
    12.02.2008 22:45

    :o)

  • Jarka B
    Jarka B
    celkem 17 936 bodů
    |
    13.02.2008 09:24

    Protože vím, že ty běháš jako kocour, berle díky bohu nepotřebuješ ...., takže to není naaranžováno opravdu jsi to tak viděl ...... bezva postřeh :)

  • Romana Benešová
    Romana Benešová
    celkem 7 405 bodů
    |
    13.02.2008 11:36

    dobrý postřeh, pobavilo

  • Mars
    Mars
    celkem 0 bodů
    |
    13.02.2008 15:38
  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    13.02.2008 17:31
  • LUMÍR K.
    LUMÍR K.
    celkem 161 353 bodů
    |
    13.02.2008 17:48

    To jsem se fakt zasmál.

  • Josef Sieber
    Josef Sieber
    celkem 37 969 bodů
    |
    13.02.2008 18:46
  • Pavel 2 1
    Pavel 2 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.02.2008 19:17

    Pěkné.! Doufám,že ti ty berle nikdo neukradl.!!!

  • be-betty
    be-betty
    celkem 0 bodů
    |
    13.02.2008 20:12

    :), nebo :(

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    13.02.2008 20:28

    Pobavilo.

  • Hana Pokrupová
    Hana Pokrupová
    celkem 36 537 bodů
    |
    13.02.2008 22:25
  • Mylara
    Mylara
    celkem 2 366 bodů
    |
    14.02.2008 14:10

    ... a nebo je to někde v Norsku, tam se PRÝ nekrade :-).

  • Raiden
    Raiden
    celkem 22 647 bodů
    |
    15.02.2008 15:47
  • Otakar 1
    Otakar 1
    celkem 49 760 bodů
    |
    16.02.2008 17:00

    :-)

  • tatá milan
    tatá milan
    celkem 30 720 bodů
    |
    16.02.2008 17:28

    tak jsem se konečně dneska něčemu pousmál .....

  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    16.02.2008 17:38

    heh ,super vec!

  • HOpla
    HOpla
    celkem 0 bodů
    |
    16.02.2008 18:48

    :o))

  • Fistule
    Fistule
    celkem 95 345 bodů
    |
    16.02.2008 20:16

    nalezené zátiší?...

  • Rudi Klier
    Rudi Klier
    celkem 12 988 bodů
    |
    16.02.2008 21:36

    v náhledu mi připadalo že ta značka stojí na stativu :D
    nepatrne bych zkusil pridat kontrast

  • Andrea Němcová
    Andrea Němcová
    celkem 49 501 bodů
    |
    16.02.2008 22:07

    :D to teda jo, dobrý postřeh

  • miki 3
    miki 3
    celkem 22 bodů
    |
    17.02.2008 13:43

    Výborná dokonce z humorem

  • Julianna Kozák
    Julianna Kozák
    celkem 29 647 bodů
    |
    18.02.2008 03:50
  • Zdena Strejcová
    Zdena Strejcová
    celkem 5 593 bodů
    |
    18.02.2008 04:19
  • Kryšot
    Kryšot
    celkem 6 983 bodů
    |
    18.02.2008 07:26

    Pobavilo, asi je tak moc nepotřebuje...

  • steff FIDORKA
    steff FIDORKA
    celkem 85 080 bodů
    |
    18.02.2008 08:48

    :-))

  • Jaromír Mudra
    Jaromír Mudra
    celkem 1 931 bodů
    |
    18.02.2008 11:40
  • Dušan 2
    Dušan 2
    celkem 8 205 bodů
    |
    18.02.2008 16:23
  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    18.02.2008 16:58

    Mnohdy i ty naše značky potřebují podporu!hoj

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    18.02.2008 17:19

    dobre oko, chyba mi tam cierna a dal by som tu znacku viac doprava v zabere

    4/5

  • HELA Medunová
    HELA Medunová
    celkem 10 141 bodů
    |
    18.02.2008 17:27

    :-)

  • Ladislav Göndör
    Ladislav Göndör
    celkem 10 197 bodů
    |
    18.02.2008 22:05
  • Ekša 1
    Ekša 1
    celkem 31 128 bodů
    |
    19.02.2008 09:33

    jo ze života..

  • Marcel Kunz
    Marcel Kunz
    celkem 0 bodů
    |
    19.02.2008 10:13

    Hlavní je nápad a postřeh. Že značka je uprostřed je možná spíše k prospěchu jelikož střed potlačuje samotnou značku ale tim více vyniknou berle. Navíc kompozice navozuje určitou atmosféru.

  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    19.02.2008 14:08

    o co ses při focení opíral, o tripod :)

  • PiiTii
    PiiTii
    celkem 42 848 bodů
    |
    19.02.2008 19:59

    5+ :-)))

  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    19.02.2008 20:14

    :))

  • Zdeněk Kučera
    Zdeněk Kučera
    celkem 27 835 bodů
    |
    20.02.2008 00:27
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    21.02.2008 21:08

    :o)

  • Jando
    Jando
    celkem 8 752 bodů
    |
    21.02.2008 23:17
  • David Bergman
    David Bergman
    celkem 7 456 bodů
    |
    22.02.2008 00:39
  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    22.02.2008 07:33
  • Evžen 1
    Evžen 1
    celkem 8 706 bodů
    |
    22.02.2008 20:22
  • Evžen 1
    Evžen 1
    celkem 8 706 bodů
    |
    22.02.2008 20:23

    Opravdu vtipný komentář.Zdravím.

  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    25.02.2008 18:00
  • Jiří Mrázek
    Jiří Mrázek
    celkem 11 807 bodů
    |
    02.03.2008 18:55
  • Zdeněk Ondrášek
    Zdeněk Ondrášek
    celkem 0 bodů
    |
    04.03.2008 21:32
  • JIŘÍ JÍCHA
    JIŘÍ JÍCHA
    celkem 30 726 bodů
    |
    05.03.2008 22:51
  • lichoočko
    lichoočko
    celkem 14 750 bodů
    |
    10.03.2008 11:08
  • Alena Šustrová...A-JA
    Alena Šustrová...A-JA
    celkem 20 660 bodů
    |
    15.03.2008 21:11
  • Camel 2
    Camel 2
    celkem 3 581 bodů
    |
    30.03.2008 14:34

Další informace

Vloženo: 12. 2. 2008
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 222 x
Fotoaparát: Olympus SP-500 UZ

Štítky fotografie

  • momentky 29287x
  • reportáž a dokument 24673x
  • černobílá fotografie 49236x

Další fotky autora

  • .... a opuštěná
  • Holub začátečník
  • Letí ....
  • Old Cup
  • U Večerníčku
  • Mein Hans und die Teinkirche
  • 10 a.m., 10 p.m.
  • . . .
  • Průhonice
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Minimal autoportrét
  • baletka
  • V akci
  • Okno
  • "X"
  • V zajetí tónů,,,
  • diptych
  • Brouk v trávě
  • Unavená
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.