Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
No comment
rozhodne to neco do sebe má!!! krása!
ostrejsie to mohlo byt, inak fajn
Pěkné ráno :-)
cent. zrezat zhora ,lepsia ostrost=6 :)
Ahoj.
:o) slabší tk,možná delší čas a jiné kompo
Krasne more B-)
paradicka